Szkolenie psów przez internet - konsultacje online

Tu zamówisz konsultację online - odpowiem na wszystkie Twoje pytanie odnośnie szkolenia psa!


bunia i michal

Cześć, tu Michał - właściciel Szkoły Doberman. 

Dla wszystkich osób mieszkających daleko ode mnie udzielam lekcji szkolenia psów w formie wideo-rozmowy na Skype. 

Już po pierwszej lekcji szkolenia psa zobaczysz dużą zmianę w zachowaniu swojego psa. Nieważne jakiej jest rasy i w jakim jest wieku.

Zdecydowałem się na taką formę udzielania lekcji szkolenia psów bo jest ona bardzo skuteczna i daje szybkie rezultaty. Klienci są zadowoleni bo psy szybko robią postępy. Wszystko to za sprawą tego, że stosujemy nowoczesne i bardzo skuteczne metody szkolenia psów, które pozwalają wyszkolić psy w krótkim czasie.

W trakcie naszej wideo-rozmowy cała moja uwaga jest skoncentrowana na Tobie i Twoim psie, wyjaśnię Ci jak szkolić psa, jak się z nim komunikować, jak mu dać do zrozumienia że zrobił coś dobrze a jak dać psu do zrozumienia, że jego zachowanie było niepoprawne i nie zostanie nagrodzone.

Prowadzę zajęcia dla psów wszystkich ras i dla psów w każdym wieku. Oczywiście najlepiej jest zaczynać szkolenie szczeniaka gdy ma on kilka miesięcy, wtedy psy najszybciej się uczą - jednak nie stoi nic na przeszkodzie aby kilkuletniego psa uczyć nowych komend i zmieniać jego zachowanie. Szkoliłem nawet psy mające po 12 i więcej lat, więc wiek psa tutaj nie ma znaczenia.

Psi Behawiorysta online


 • szkoliłem już wiele psów różnych ras, także i z Twoim psem damy sobie radę. Skorzystaj z mojego doświadczenia i pytaj w trakcie rozmowy o co tylko chcesz
 • To czego potrzeba do rozpoczęcia psa? Otóż potrzeba tylko Twojej decyzji, że zaczynamy szkolenie. Zadzwoń do mnie lub napisz i ustalimy termin takiej konsultacji.
 • Co musisz wiedzieć? Musisz tylko wiedzieć 'czego chcesz nauczyć lub oduczyć psa' - całej reszty dowiesz się ode mnie, czyli tego jak z psem postępować aby zmienić jego zachowanie.

Nad wszystkimi problemami z zachowaniem psów można pracować - oczywiście im wcześniej się zacznie szkolenie tym szybciej pies pozbędzie się złych nawyków. Dlatego zgłoś się na szkolenie - wyślij zapytanie lub zadzwoń. Czasami problem który masz ze swoim psem jest bardzo prosty do rozwiązania i nie potrzebnie się męczysz - czasami po godzinnej lekcji szkoleniowej problem znika. Opisz sytuacje swojego psa, umówmy się na pierwsza lekcje szkoleniowa i zacznijmy proces szybkiej zmiany zachowania psa.


Mam doświadczenie w szkoleniu psów bardzo wielu różnych ras i z różnymi problematycznymi zachowaniami na swoim koncie - poczytaj również możesz moje artykuły o specyfice szkolenia różnych ras psów w dziale 'artykuły i porady'

szkolenie owczarka niemieckiego - szkoła dobermanMichał Szen Szkolenie Psów Dobermancane corso stróżującybernenski pies pasterski szkoleniedoberman zdjęciejack Russell Terrieryork terierpierwsza noc szczeniaka w domuszczeniak golden retrieverdog argentyński dogobull teriersiberian husky zdjęciethorin owczarek niemiecki czarnyboston terrier wystawa psów głogów zdjęcie


Zapisz się do mnie na indywidualne lekcje - Twojego psa również nauczymy posłuszeństwa

Cennik szkolenia psa pod okiem instruktora


1 godzinna konsultacja przez internet

100zł

Godzinna lekcja online

 • Opowiesz mi o swoim psie
 • Powiesz czego chcesz psa nauczyć i czego do tej pory próbowaliście
 • Odpowiem na wszystkie Twoje pytania odnośnie szkolenia psa
 • Podzielę się z Tobą moimi pomysłami na to jak szkolić Twojego psa aby go danej rzeczy nauczyć
 • Skorzystasz z mojego doświadczenia, dowiesz się co ja bym w danej sytuacji zrobił z psem, co z nim ćwiczyć, jak z nim postępować
 • Poznasz zasady nowoczesnego szkolenia psów
Wyślij mi wiadomość:

  Twoje imię (wymagane)

  Twój Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Przepisz:
  captcha

  Zamiast wydawać pieniądze na książki o szkoleniu psów lepiej umów się ze mną na rozmowę - odpowiem wtedy na wszystkie Twoje pytania odnośnie szkolenia psów - w trakcie wideo-rozmowy widzimy się i słyszymy i rozmawiamy niemal jak na żywo. Możesz mi równie dobrze przez naszą rozmową przesłać filmik z zachowaniem swojego psa albo w trakcie naszej rozmowy możesz przed komputerem ćwiczyć z psem i będę mógł zobaczyć jak Twój pies się zachowuje. To naprawdę da dużo lepsze rezultaty niż samo tylko czytanie o psach czy o technikach szkoleniowych. Główny problem jeśli chodzi o szkolenie psów to zalewające nas zewsząd błędne informacje w tym temacie. Oraz ten niekończący się natłok opcji, metod i pomysłów na to jak najlepiej szkolić psa. Wiem jak to jest, bo sam przeczytałem dziesiątki grubych książek o psiej psychologii i o metodach szkolenia psów.
  Dobre wieści są takie, że Twoje wątpliwości znikną gdy wykupisz u mnie konsultację dotyczącą szkolenia psa przez internet.

  bunia i michalpies-i-dziecko-certyfikat-michal-szen-2dyplom animal behaviour
  Czekam na wiadomość od Ciebie - daj znać jakiego masz psa i czego chcesz go nauczyć?
  Kontakt telefoniczny:

  508 194 283
  michal@szkola-doberman.pl


  Dołącz do mnie na facebooku - już ponad 5000 fanów i klientów lubi moją stroną i czyta regularnie moje porady na facebooku