Usługi - Szkolenie psów, Tresura psów - oferta Szkoły Doberman

Oferta szkoleń dla psów w Szkole Szkolenia Psów "Doberman"

Zamów wizytę domową lub skorzystaj z opcji "szkolenie psa przez internet"

Z moją pomocą szybko wyszkolisz swojego psa tak aby był Ci posłuszny w domu i w trakcie spacerów.

Szkolenie psów w woj. dolnośląskim, lubuskim i wielkopolskim - W dziale kontakt więcej szczegółów z dostępnymi miejscowościami.

Przyjmuję również zapisy na szkolenie psów online. Udzielam porad przez internet na temat zasad postępowania z psem i szkolenia. Konsultacje behawioralne, terapia psów z zaburzeniem zachowania.


Nie każda metoda zasłyszana w telewizji czy przeczytana w książce będzie dobra dla Twojego psa - ja przez lata przerobiłem wiele metod na dziesiątkach różnych psów - teraz dużo lepiej mi wychodzi wybranie najlepszej metody dla konkretnego psa. Podpowiem Ci co i jak robić z Twoim psem aby jak najszybciej go wyszkolić. Skorzystaj z mojego doświadczenia - to bardzo Ci się przyda. Sprawdź lokalizacje w jakich udzielam szkoleń na żywo lub umów się ze mną na szkolenie przez internet (skorzystaj z działu kontakt)
Słucham, oglądam i badam sytuację

Każdy pies jest inna i każda sytuacja. Dlatego nie oferuję szablonowych rozwiązań. Najpierw muszę poznać psa i jego właścicieli aby przeanalizować całą sytuację. Niezależnie czy planujesz nauczyć psa podstawowego posłuszeństwa, zaaklimatyzować szczeniaka do życia w Twoim domu czy też poradzić sobie z jakimś problemem związanym z zachowaniem psa.

Przygotowuję rozwiązanie i przedstawiam plan działania

Po ocenie potrzeb i możliwości przedstawiam właścicielowi psa 'plan działania' - będzie to plan postępowania z psem, harmonogram i zakres treningu na każdy dzień. Dzięki planowi działania wiesz w którym miejscu zaczynasz i dokąd zmierzasz. Wiesz co robić 'krok po kroku'. Z upływem dni obserwujesz postępy jakie robi pies.

W razie potrzeby wprowadzamy zmiany w planie treningowym.

Optymalizacja planu szkoleniowego ma na celu dostosowanie poziomu trudności i intensywności treningu do tępa uczenia się Twojego psa. Wszystko robimy po to aby szkolenie dawało jaknajlepsze rezultaty i aby rezultaty te utrzymywały się w czasie! Konsultacje przeprowadzamy zwykle raz w tygodniu.

Zacznij już dziś

Zamiast czekać aż będzie za późno i problemy z zachowaniem Twojego psa się pogłębią zacznij szkolić go już teraz. Przejdź do działu kontakt i napisz mi o tym co najbardziej chciałbyś zmienić w zachowaniu swojego psa. Pamiętaj, że odkładając to na później tylko pogarszasz sprawę!
Kontakt


Co odkryjesz i czego się dowiesz gdy zapiszesz się do mnie na lekcje szkolenia psa?


Proste i skuteczne metody na to , aby oduczyć psa skakania na ludzi z radości i to bez użycia siły wobec psa.

Cztery zabawy w które możesz bawić się z psem, a które sprawią, że pies będzie chętnie wracał do Ciebie gdy go wołasz.

Jak nauczyć psa aby wracał do Ciebie na zawołanie, nawet gdy widzi innego psa lub gdy wybiegł za bramę.

Najbardziej sprawdzone metody szkoleniowe, które uczą psa aby NIE CIĄGNĄŁ na smyczy – nawet gdy widzi kota lub psa po drugiej stronie ulicy.

Jak oduczyć szczeniaka gryzienia po rękach czy szarpania naszego ubrania – wykorzystując do tego więcej nagród niż kar.

Sprawdzone metody na nauczenie psa komendy „ZOSTAW” i „NIE RUSZ” – dzięki którym pies zostawi i nie ruszy tego czego mu zabraniasz – można tego uczyć już 3miesięczne szczeniaki.

Zamów wizytę domową lub skorzystaj z opcji "szkolenie psa przez internet" - przejdź do działu kontakt lub wybierz miejscowość w menu

Jedna metoda wychowawcza, która sprawi, że pies nie zje tego co zostawiasz na stole, nawet gdy Cię tam nie ma i na niego nie patrzysz.

Jak korygować złe zachowania psa – co robić gdy pies zrobi coś źle – jak mu przekazać, że tak nie wolno postępować?

Gdzie, kiedy i jak mówić psu „NIE” i jak czegoś psu zakazywać – jak radzić sobie z upartym psem?

Poznasz jedną najważniejsza rzecz jaką uczę szczeniaki, dzięki której wyrastają na grzeczne i zrównoważone psy.

Moi klienci poznają odpowiedzi na wszystkie te pytania - zapisz się na konsultację i szkolenie psa. Efekty zobaczysz już po pierwszej lekcji.

Trzy bardzo proste metody na budowanie pewności siebie u psa, które sprawią że pies przestanie się bać i nie będzie już taki strachliwy.

Trzy najważniejsze RZECZY KTÓRYCH MUSISZ UNIKAĆ jeśli chcesz wychować sobie posłusznego psa.

Jak nauczyć psa oddawania przedmiotu który ma w pysku – czyli komenda „oddaj” – jak sprawić aby oddawał nawet to czego na razie oddać nie chce?

Co robić gdy inny obcy pies podchodzi do naszego psa? Jak wtedy reagować, jak unikać konfliktów i psich awantur lub pogryzień?

Jak nauczyć psa komendy „ZOSTAŃ” aby zostawał we wskazanym miejscu i nie ruszał się nawet gdy Ty odchodzisz daleko a Twój pies jest bez smyczy.

Jak postępować z psem który w domu jest grzeczny, ale po wyjściu na spacer przestaje się Ciebie słuchać? Jak prowadzić spacery z takim psem – zwłaszcza wtedy gdy nie mamy dla psa smakołyków lub zabawek.

Jak przygotować psa na przybycie dziecka do domu – zakładając, że mamy psa już jakiś czas w domu i teraz pojawi się dziecko i dla psa będziemy mieli mniej czasu.

Jak sprawić aby pies chodził na swoje miejsce i tam zostawał gdy tylko wskażesz mu to palcem – i to nawet wtedy gdy przyszli właśnie goście do domu a pies jest podekscytowany tym faktem.

Jak szkolić bardzo żywiołowego psa – pełnego energii, który szaleje i nic do niego nie dociera? Co robić gdy Twój pies ma ADHD?

Jak oduczyć psa szczekania gdy ktoś puka do drzwi lub gdy dzwoni domofon czy telefon? I jak to zrobić w humanitarny sposób.

Dlaczego pies Cię nie słucha gdy jesteście na spacerze a w domu wykonuje wszystkiego komendy? Co zrobić aby słuchał Cię także poza domem?

Gdy Twój pies biegnie po piłkę ale nie przynosi jej do Ciebie to nauczymy go aby oddawał Ci zabawkę do ręki.Nauczymy go aby nie uciekał z zabawką i aby pozwalał Ci podnieść zabawkę którą sam wypuścił z pyska i która leży na ziemi.

Jak nauczyć psa chodzenia przy nodze bez użycia siły ani jakiejkolwiek kary wobec psa? Jak sprawić aby pies sam chętnie trzymał się blisko nogi na spacerze?

Najważniejsze aspekty mowy ciała psa – zrozumiesz co Twój pies do Ciebie mówi swoim zachowaniem.

Jak wykorzystywać smakołyki i nagrody w trakcie szkolenia psa – aby naprawdę pomagały nam w szkoleniu i nie były tylko łapówkami – czyli żeby pies słuchał się nas i aby robił to co do niego mówimy nawet wtedy gdy pies nie widzi w naszych dłoniach smakołyków czy zabawek.

Jak szkolić psa klikerem aby dawało to szybkie efekty szkoleniowe i jednocześnie aby nie pojawiała się w psie frustracja czy rezygnacja.

ODKRYJESZ, że łatwo można dogadać się z Twoim psem – już w pierwszych minutach szkolenia go.


Pies i dziecko

Przygotowanie psa na pojawienie się w domu dziecka to moja specjalność. Pierwszy w Polsce kompleksowy program przygotowujący psa na przybycie noworodka do domu. Treningi prowadzimy również w pierwszych tygodniach obecności dziecka w domu, aby pies nauczył jak się powienien traktować nowego członka rodziny.


Przygotowanie psa do wystaw i konkursów.

Aby Twój pies został złotym medalistą i najlepszym psem w rasie potrzebny będzie zarówno Tobie jak i Twojemu psu specjalistyczny trening. Mistrzowie w ringu znają pewne techniki prezentacji psa, których Ty jeszcze nie poznałeś. Sztuczki wykorzystywane przez wystawowych mistrzów są w zasięgu Twojej ręki.


Porady żywieniowe

Żywienie psów wpływa na szeroką gamę aspektów w jego życiu. Błędy żywieniowe w diecie psa mogą wywoływać szerokie spektrum objawów, które na pozór wydają się zupełnie nie związane z dietą. Pomijanie aspektu żywieniowe w treningu jest niedopuszczalne. Dlatego zawsze poruszamy temat żywienia psów podczas ustalania planów treningowych.


Uwolnij potencjał swojego psa

W zależności od rasy Twój pies może mieć predyspozycje do pewnego konkretnego rodzaju pracy. Co jest pasją Twojego psa? Bieganie (harty), Tropienie (posokowce), Aportowanie (Goldeny) ? A może polowanie? Psa można szkolić aby w pełni wykorzystać jego mocne strony i aby osiągał sukcesy 'w tym do czego został stworzony'.