Polityka Prywatności - Szkoła Szkolenia Psów "Doberman"

Polityka prywatności na stronie www.szkola-doberman.pl

  1. Zbieramy informacje dotyczące ruchu na naszej stronie korzystając wyłącznie z certyfikowanych programów analizujących ruch na stronie, takich jak Google Analitics i Statystyki Piwkik.
  2. System analizowania ruchu na stronie dostarcza nam informacje o tym jakich słów kluczowych używali użytkownicy internetu aby trafić na naszą stronę oraz podaje nam informacje związane z datą i godziną wyszukiwań.
  3. Podczas Twoich odwiedzin na naszej stronie rejestrowane są takie dane jak Twoje IP, typ przeglądarki z jakiej korzystałeś i system operacyjny komputera jakiego używałeś.
  4. Dane zbierane są wyłącznie w celu optymalizacji serwisu i dostosowania go w jak najlepszym stopniu do oczekiwań odbiorców. Zebrane dane nie będą nigdy przekazywane osobom trzecim - są one dostępne jedynie dla właściciela strony www.szkola-doberman.pl
  5. Gdy wysyłasz do nas email za pomocą formularza kontaktowego wówczas odpowiemy na Twoje zapytanie wykorzystując podany przez Ciebie dobrowolnie adres email.
  6. Twoje dane są bezpieczne, nasze bazy danych są zabezpieczone przed dostępem osób trzecich.
  7. Zastrzegamy sobie prawo do podawania co jakiś czas aktualizacji polityki prywatności.
  8. W sprawach związanych z polityką prywatności na stronie skorzystaj z formularza kontatkowego na stronie i wyślij wiadomość do administratora strony.