Szkolenie psów Głogów i okolice - Szkoła Doberman ☎ Zapisy tutaj

Szkolenie psów Głogów i okolice

szkolenie psów głogów Zapraszam na indywidualne lekcje szkolenia psów w Głogowie. Stosując nowoczesny metody szkolenia psów jestem w stanie bardzo szybko nauczyć Twojego psa nowych komend z zakresu posłuszeństwa jak i zmienić jego zachowanie. Szkolenie psa możemy rozpocząć jak tylko przyniesiesz psa do domu z hodowli czy z ośrodka adopcyjnego. Młode szczeniaki też się szkoli, poprzez odpowiednie gry i zabawy z psem uczymy go zasad panujących w ludzkim świecie. Uczymy psa co wolno a czego nie wolno. Młode szczeniaki w wieku 2-3miesięcy zapoznajemy też z całym otaczającym je światem prowadząc w odpowiedni sposób tzw. socjalizację szczeniąt.

Szkolenie psa Głogów - możesz zamówić wizytę tresera w domu

Czego warto nauczyć psa podczas szkolenia:

  • pies musi się nauczyć zostawania samemu w domu - gdy psa do tego nie przygotujesz i pies zacznie bać się zostawania samemu w domu to będziesz mieć wielki problem bo pies choć będzie miał zabawki i smakołyki to będzie niszczył mieszkanie bo będzie się bał być sam i będzie chciał się z mieszkania wydostać. To samo dotyczy psów mieszkających na terenie posesji - psy cierpiące na lęk separacyjny są bardzo zdeterminowane żeby uciec - potrafią przeskakiwać płoty, wykopywać doły aby tylko uciec.
  • pies musi być przyzwyczajony do tego, że czasem ktoś go łapie za obrożę i gdzieś prowadzi lub w pewien sposób ogranicza jego ruchy - to dotyczy głównie psów stróżujących na podwórku - one często biegają bez obroży zanim nie urosną - potem przyzwyczajanie dużego i silnego psa do obroży i do tego że czasem go łapie za obroże i gdzieś ciągnie może być nie lada problemem - serio pomyśl o tym wcześniej.
  • jeśli pies ma mieszkać w domu z dziećmi to trzeba zrobić specjalistyczne szkolenie z zakresu 'pies i dziecko' bo wiele psów zostawionych samopas po prostu nie lubi dzieci. Lepiej zrobić to w przemyślany sposób i nauczyć psa, że dzieci są fajne 🙂
  • "SIAD', "LEŻEĆ", "NA MIEJSCE" czyli podstawowe komendy
  • aby pies nie sprawiał nam problemów w domu warto nauczyć go komendy 'siad zostań' czy 'leżeć zostań' - i to na takim poziomie aby możliwe było zostawienie psa na jednym miejscu a w tym czasie żebyśmy mogli pójść do drzwi i przyjąć przesyłkę od kuriera - mało który pies potrafi tak się opanować gdy nie miał odpowiedniego treningu
  • aby spacery z psem były przyjemnością dla nas i dla psa trzeba psa nauczyć tak chodzić na smyczy, żeby pies nie ciągnął nas za sobą - pies powinien chodzić na luźnej smyczy - czyli nigdy nie napinać smyczy i nie ciągnąć nas z całym sił.
  • inną sprawą apropo spacerów są kontakty z innymi psami i obcymi ludźmi - ja preferuję wychować takiego psa, który nie będzie przesadnie się ekscytował na widok innego psa - dla mnie najlepiej jakby to była lekka forma obojętności - coś w stylu 'patrzy pies na psa i myśli : aha, to tylko pies, idę dalej' - nie chcę aby pies za bardzo się cieszył i szalał z radości ani nie chcę aby był wystraszony czy agresywny. Aby mieć spokojnego psa, który nie zwraca za bardzo uwagi na inne psy trzeba odpowiednio prowadzić spacery z psem i wykonywać na spacerze specjalne ćwiczenia z psem.
  • na spacerze też warto aby pies Cię słuchał - a zobacz jak wiele jest psów, które na spacerach tylko chodzą na smyczy i wąchają 'siuśki' na trawniku - wiele jest takich psów które gdy wyjdą na spacer całkowicie zapominają o swoim właścicielu - poznałem wiele psów które nie chodziły na szkolenie i teraz nawet na własne imię nie reagują i właściciela mają 'gdzieś'.

szkolenie psa głogów szczeniakiPamiętaj, że Twój mały słodki szczeniaczek urośnie i teraz warto go zacząć szkolić.

Przyjdź ze swoim psem na szkolenie do mnie aby nauczyć psa tego, że warto Cię słuchać zarówno w domu jak i na spacerze.

Szkolenie psów Głogów - zapraszam na indywidualne lekcje szkolenia psa - każda lekcja trwa 60minut i odrazu uczymy psa tego, czego chcesz go nauczyć. Jeśli nie wiesz od czego zacząć szkolenie psa to oczywiście pomogę Ci wybrać odpowiedni zestaw ćwiczeń dla Twojego psa.

Jaki jest koszt szkolenia psa? Ile trwa nauczenie psa posłuszeństwa

Jeśli Twój pies ma poważne zaburzenia zachowania i potrzebny jest psi psycholog, zoopsycholo, psi behawiorysta - zapraszam: Behawiorysta Głogów

Szkoła dla Psów "Doberman" Głogów - Szkolenie psów w Głogowie

michał szen

Zadzwoń lub napisz do mnie w sprawie szkolenia psa w Głogowie lub okolicach Głogowa - mogę przyjechać do Ciebie i poprowadzić szkolenie Twojego psa nawet jeśli mieszkasz poza granicami Głogowa - dojeżdżam do klientów w wielu różnych miastach. Musisz oczywiście pokryć koszty dojazdu.

508 194 283
michal@szkola-doberman.pl

Cennik - Szkolenie psów Głogów Pakiet 3 godzin szkolenia psa w Głogowie w cenie 300zł. (zwykle jedna godzinna lekcja tygodniowo). Istnieje możliwość umówienia się tylko na jedną godzinę szkolenia psa.
Internauci trafili na stronę szukając w internecie takich wyrażeń jak: szkolenie psa, tresura psa w Głogowie, gdzie iść na szkolenie psów w Głogowie, szkoła dla psów Głogów, treser psów Głogów, szkolenie owczarków niemieckich, szkolenie labradora, jaką szkołę dla psów wybrać, zajęcia dla psa.
szkolenie psów głogów