Psi behawiorysta Legnica - cennik, wizyty domowe "Doberman"

Psi behawiorysta Legnica - cennik, wizyty domowe

 

psi behawiorysta legnica ulotka

Dla mieszkańców Legnicy (woj. dolnośląskie) oferuję konsultacje behawioralne związane z problematycznymi zachowaniami psów. Psi behawiorysta to specjalista od zachowania psów. Po wizycie będziesz wiedzieć jak postępować ze swoim psem w celu zmiany jego zachowania albo nauczenia psa nowych komend i lepszych zachowań.

Czym zajmuje się psi behawiorysta?

Psi behawiorysta zajmuje się psami z zaburzeniami zachowania. Pomaga zrozumieć podłoże zachowania psa i opracowuje plan treningowy dla psa, który ma na celu zmianę zachowania psa na inne. Często zachowanie nie jest wygaszane zupełnie ale zastępowane jest innym akceptowanym przez człowieka. Dotyczy to zarówno tego jak pies zachowuje się w trakcie spaceru i w domu. Jedno z pierwszych pytań jakie możesz usłyszeć w trakcie wizyty to: jakie inne zachowanie psa byłoby przez Ciebie akceptowane, które pies mógłby wykonać zamiast aktualnego zachowania które sprawia kłopot?

Z jakimi zachowaniami psa można zgłosić się do behawiorysty?
Są to takie problemy behawioralne psów jak:

Behawiorysta Legnica cennik

Wizyta u psiego behawiorysty w Legnicy kosztuje 200zł. Wizyta trwa 60minut. Możesz zamówić wizytę domową lub umówić się na szkoleniowy spacer z psem po mieście. Dostępne są również lekcje online.

Jak zapisać się na wizytę do psiego behawiorysty w Legnicy?

Terapia psów z problemami behawioralnymi: Zadzwoń: 508194283, albo wyślij email: michal@szkola-doberman.pl

Możliwa jest również wizyta w pobliskich miejscowościach: Spalona, Prochowice, Kunice, Rzeszotary w pobliżu Legnicy.
Zobacz: szkolenie psów Legnica


 

Kto prowadzi zajęcia?

Zajęcia prowadzi i porad udziela: Michał Szen psi szkoleniowiec, kynolog i behawiorysta zwierząt. Przeczytaj o Michał Szen. Opinie i referencje znajdziesz na Facebooku Szkoły Doberman oraz na mapie Google Szkoły Doberman.W regionie oferuję również wizyty w takich miejscowościach jak: Psi behawiorysta Głogów, Behawiorysta Lubin, Behawiorysta psów Zielona Góra, Behawiorysta Psi Świebodzin, szkolenie psów dolnośląskie, psi behawiorysta lubuskie