Behawiorysta psi Głogów . Wizyty domowe, cennik

Behawiorysta psi Głogów

Psi behawiorysta Głogów - konsultacje, zapisy, cennik - "Doberman"

W trakcie wychowywania psa pojawić się mogą niezrozumiałe dla Ciebie zachowania psa - jeśli dane zachowanie psa jest dla ciebie uciążliwe i nie wiesz jak je zmienić zgłoś się do mnie na szkolenie lub konsultację behawioralną. Pomogę rozwikłać problem i zmienić zachowanie psa.

Konsultacje behawioralne - Psi behawiorysta w Głogowie 'Doberman'

Psi Behawiorysta GŁOGÓW
Celem konsultacji behawioralnych jest opracowanie planu treningowego dla Twojego psa. Musisz wiedzieć o tym, że Twój pies sam trenował nie będzie - Twoje zaangażowanie jest najważniejsze w całym procesie modyfikacji zachowania psa.

Na konsultacje do behawiorysty możesz przyjść z każdym problemem jaki masz z psem - to może być zwykłe nieposłuszeństwo. Częściej jednak z porad korzystają osoby, których psy mają poważne zaburzenia zachowania. Gdy człowiek nie wie kompletnie jak sobie radzić z psem, który sprawia problemy wtedy zgłasza się po poradę do psiego behawiorysty.

Prowadzę szkolenie psów w Głogowie - w ramach szkoły szkolenia psów "Doberman".

Zapraszam na szkolenie i na porady behawioralne.

Ile kosztuje wizyta psiego behawiorysty w Głogowie?

Aktualnie w Głogowie cena wizyty i porady behawioralnej to 150zł (2023r.).

Udzielam lekcji w wojewódzkie dolnośląskim i lubuskim (szkolenie psów dolnośląskie, behawiorysta psów lubuskie) Bywam również w Zielonej Górze: Psi Behawiorysta Zielona Góra Legnicy: Psi behawiorysta Legnica, Świebodzinie: Psi behawiorysta Świebodzin