Psi behawiorysta Leszno - oferta, konsultacje, wizyty domowe

Psi behawiorysta Leszno - oferta, konsultacje, wizyty domowe

Psi behawiorysta pomoże rozwiązać problemy behawioralne Twojego psa. Przychodząc na wizytę z psem do psiego behawiorysty otrzymasz diagnozę i zalecenia treningowe do wykonywania z psem. Wizyty u psiego behawiorysty rezerwowane są najczęściej z powodu agresji psa lub nadmiernej lękliwości. Gdy pies jest młody zwykle trafia najpierw na szkolenie podstawowe (szkolenie psów Leszno) z zakresu psiego posłuszeństwa. Natomiast gdy pies cierpi na zaburzenia zachowania, które utrudniają normalne życie z psem wówczas porady udziela psi behawiorysty.
psi behawiorysta leszno reklama

Psi behawiorysta Leszno - zapisy na konsultacje

Zapisy na konsultacje behawioralne dla psa w Szkole Doberman - dla osób z Leszna

Behawiorysta zwierzęcy Leszno - oferta - porady behawioralne

 • Zajęcia indywidualne z psim behawiorystą: wizyty domowe u klienta i jego psa
 • Terapia behawioralna nadmiernej lękliwości u psa
 • Terapia behawioralna dla psów agresywnych
 • Leczenie Lęku Separacyjnego u psów - nauka zostawania samemu w domu dla psa
 • Oduczanie gryzienia przedmiotów, rąk i nóg przez psa.
 • Nauka chodzenia na luźnej smyczy
 • Trening behawioralny dla psów reaktywnych - gdy pies w trakcie spaceru na smyczy ma nagłe niespodziewane wybuchy agresji. (nagła agresja u psa)
 • Trening psiego posłuszeństwa
 • przeczytaj więcej w artykule: kiedy iść z psem do behawiorysty

Nauka czystości oraz podstawowe posłuszeństwo to zakres szkolenia podstawowego - możemy te tematy omówić i przepracować w trakcie spotkania, choć behawiorysta zwykle rozwiązuje dużo bardziej skomplikowane problemy z psim zachowaniem. Jeśli jednak aktualnie najbardziej doskwierają Ci problemy związane z załatwianiem się psa w nieodpowiednich miejscach i brak posłuszeństwo to i tym możemy się zająć. Zapraszam do kontaktu.

Terapia behawioralna dla psów lękliwych

Trening budowania pewności siebie psa oraz odwrażliwianie od bodźców wywołujących strach u psa. Zajęcia: socjalizowanie psa, eksponowanie go na różne sytuacje i doświadczenia z obcymi ludźmi i zwierzętami mające na celu pomoc w rozwinięciu pewności siebie psa i wyeliminowanie nadmiernego strachu psa.

Psy agresywne - terapia, szkolenie, porady behawiorysty

  • Przyjdź ze swoim psem na szkolenie i terapię behawioralną jeśli Twój pies jest agresywny do innych psów lub ludzi.
  • Pies agresywny do innych psów na smyczy - prowadzimy szkolenie aby zmienić zachowanie psa na bardziej łagodne, Twój pies nie musi lubić innych psów ale tak prowadzimy treningi aby nauczyć psa spokojnego mijania innych psów i tego aby Twój pies nie zwracał uwagi na inne psy na spacerach.
  • Szkolenie psów agresywnych do ludzi - konieczne jest zadbanie o bezpieczeństwo własne oraz trenera - zwykle zaczynamy od nauczenia psa chodzenia w kagańcu oraz prowadzimy szybki kurs psiego posłuszeństwa na smyczy. To buduje fundament pod bardziej zaawansowane treningi mające na celu wyeliminowanie agresji do ludzi.
  • Regularne treningi  i utrzymanie jednolitej linii szkolenia przez wszystkich domowników są kluczowe dla osiągnięcia pożądanych rezultatów w trakcie szkolenia agresywnego psa.

behawioryta pies leszno baner reklamowy

Terapia zaburzeń obsesyjno kompulsywnych u psów - leczenie fiksacji u psa

Jeśli Twój pies goni swój własny ogon, albo biega w kółko i nie może się uspokoić to koniecznie przyjdź z psem na szkolenie. Jeśli pies ma obsesję na punkcie zabawki to również można nad tym pracować w trakcie wizyty u psiego behawiorysty.

Psi behawiorysta Leszno - cennik - ile kosztuje wizyta

Wizyta domowa kosztuje 200zł. Lekcja trwa 60minut.

Ile wizyt potrzeba aby zmienić zachowanie psa?

Sugeruję początkowo pakiet 3-4lekcji - to w wielu wypadkach bardzo pomaga. Robimy zwykle jedną lekcję w tygodniu albo spotkanie co 2 tygodnie. Po pierwszej wizycie będziesz posiadać zasób wiedzy i metod treningowych, które wykorzystasz w trakcie codziennych spacerów z psem. Poświęcając 20 minut dziennie na trening z psem zobaczysz zmianę u swojego psa po 7-14 dniach. Zalecane jest ćwiczenie kilka razy dzienie w krótkich seriach po 5-10minut według zaleceń psiego behawiorysty.

Kto prowadzi zajęcia i udziela konsultacji w Lesznie?

michał szen doberman

Konsultacji udziela: Michał Szen - trener psów, psi behawiorysta. Specjalista w szkoleniu psów w zakresie posłuszeństwa i w relacjach psa z dziećmi. Przeczytaj więcej w dziale 'o mnie'

Kontakt:
Telefon: 508-194-283
Email: michal@szkola-doberman.pl - formularz kontaktowy w zakładce kontakt Szkoła Szkolenia Psów Doberman
Facebook: Szkoła Szkolenia Psów Doberman
Napisz, że chodzi o wizytę w Lesznie bo bywam w różnych miastach na szkoleniach.
Cennik: Wizyta domowa - indywidualna konsultacja u psiego behawiorysty kosztuje 200zł.
Opinie i referencje o szkole doberman: opinie znajdziesz w zakładce 'referencje' oraz na facebooku (Opinie Szkoła Doberman Facebook) i na mapie google (Szkoła Doberman Głogów).