Szkolenie psów Leszno - tresura psów - "DOBERMAN" ☎ Zapisy

Szkolenie psów Leszno - Szkoła dla psów "Doberman"

michał szen i figa

Witaj, prowadzę szkolenie psów w Lesznie w formie indywidualnych lekcji szkolenia psa - przyjeżdżam do Ciebie i przez godzinę ćwiczymy z psem różne rzeczy i uczymy psa tego czego chcesz go nauczyć. Zdecydowałem się na taką formę szkolenia psów w Lesznie, bo mieszkam w Głogowie i mogę przyjechać do Ciebie do Leszna, nie jest to bardzo daleko, a możesz skorzystać z mojej pomocy przy szkoleniu psów. Obecnie świadczę usługi indywidualnego szkolenia psów dla klientów z 3 różnych województw, bo Głogów to miasto na styku województwa dolnośląskiego, lubuskiego i poznańskiego.

Szkolenie psów Leszno - najwyższa jakość szkolenia psa.

Moją specjalnością jest szkolenie psów pod kątem kontaktu psa z dziećmi - przygotowuję psy na przybycie do domu dziecka i prowadzę też rozmowy z dziećmi na temat tego jak bawić się z psem. Moje szkolenia są często bardzo rodzinne, rodzicie, dziecko i ich pies uczestniczą w lekcji, wszyscy pilnie słuchają, obserwują co im pokazuję i uczą się nowych rzeczy. Uczą się wszyscy, rodzicie, dzieci i pies 🙂 Wyszkoliłem już dziesiątki psów różnych ras - skorzystaj z mojego doświadczenia, zapisz się na indywidualną lekcje szkolenia psa, zobaczysz że pies szybko zrobi postępy i szybko nauczysz go różnych komend.

Nawet starego psa nauczymy nowych komend i zmienimy jego zachowanie. Szkolenie psów Leszno

Wiem, że nie wszystkie psy nadają się na szkolenia do uczestnictwa w szkoleniu grupowym - wiele jest psów rodzinnych, które właściciele chcieliby po prostu trochę podszkolić, aby pies dobrze się zachowywał w domu i na spacerze - robimy wtedy lekcje w domu i na spacerze w tych miejscach gdzie najczęściej spacerujesz z psem, tam pies czuje się swobodnie bo 'jest u siebie' - i wtedy właśnie pracujemy nad zmianą zachowania psa.

Indywidualne lekcje szkolenia psa jakie oferuję dają super szybkie rezultaty bo szkolenie prowadzę bardzo nowoczesnymi metodami szkolenia psów. Metody które wykorzystuję w szkoleniu psów wykorzystywane są do tego aby psa wyszkolić na mistrzów świata w psim posłuszeństwie - oczywiście aby Twój pies był posłuszny tak jak ten będący mistrzem świata potrzeba pewnie kilku miesięcy szkolenia i intensywnych treningów codziennie - jednak jeśli nie interesują Cię takie szczegóły jak to, czy pies siedzi idealnie równo obok Twojej nogi to szybko nauczysz psa tego czego oczekujesz psa. Większość ludzi chce aby po prostu pies był bezproblemowym przyjacielem rodziny, nie musi siadać idealnie równo przy nodze i jak przynosi piłkę to też nie musi tego robić perfekcyjnie - to są dla mnie często proste rzeczy do nauczenia w trakcie szkolenia psa - mam wielu klientów którzy w 3 lekcje ze mną nauczyli psa tyle ile nigdy wcześniej nie nauczyli swojego poprzedniego psa przez całe jego życie (bo mieli wcześniej inne psy i one prawie nic nie umiały, a ten nowy pies po 3 lekcjach jest przy tamtych super wyszkolony i posłuszny). Polecam Ci ten właśnie pakiet 3 lekcji szkolenia psa w Lesznie lub okolicy Leszna w Twoim domu bo możemy psa nauczyć naprawdę sporo. Nie da się jednak wszystkiego przerobić na jednej lekcji dlatego umawiamy się zwykle 2-3-5razy aby psa porządnie wyszkolić.

Mam też klientów, którzy są bardzo zapracowani i nie mają czasu na regularne ćwiczenia z psem, zlecają mi wtedy szkolenie psa - jeśli interesuje Cię taka forma szkolenia - daj znać.


szkolenie psów

W sprawie szkolenia psa w Lesznie zadzwoń lub napisz do mnie

Skorzystaj z tego formularza aby wysłać do mnie wiadomość - napisz jakiego masz psa i czego chcesz go nauczyć.

  Twoje imię (wymagane)

  Twój Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Przepisz:
  captcha

  W sprawie szkolenia psa w Lesznie zadzwoń lub napisz - poniżej znajdziesz mój numer telefonu i adres e-mail

  michał szen

  508 194 283
  michal@szkola-doberman.pl

  Cena szkolenia psa w Lesznie:
  Indywidualna lekcja szkolenia psa u Ciebie w domu w Lesznie kosztuje 150zł, pakiet 3lekcji szkolenia psa w cenie 400zł (Dwie pierwsze lekcje po 150, trzecia lekcja 100zł). Każda lekcja trwa 60minut i jest wypełniona ćwiczeniami specjalnie dobranymi do Twojego psa. Koncentrujemy się na tym aby szybko psa nauczyć konkretnych rzeczy.


  Internauci trafili na stronę wyszukując w internecie takie hasła jak: szkolenie psów Leszno, weterynaria szkolenie psów, tresura psów Leszno, szkolenie psów Leszno wielkopolska, szkolenie psów święciechowa, strzyżewice, lasocie, Przybyszewo, Kąkolewo, tresura psów woj wielkopolskie, szkolenia psow Leszno, szkolenie psów wielkopolskie, szkolenie psów wielkopolska, szkolenie psów leszno, szkolenie psów leszno film, tresura psów leszno wielkopolska

  Szkolenie psów w Lesznie. Szkolenie psów w formie indywidualnych lekcji w Lesznie. Twój pies szybko nauczy się posłuszeństwa! Zadzwoń lub napisz do mnie jeśli chcesz wyszkolić swojego psa.

  szkolenie psów leszno

  508 194 283
  michal@szkola-doberman.pl