Szkolenie psów Lubin "DOBERMAN" - szkoła dla psów w Lubinie

Szkolenie psów Lubin - Szkoła Szkolenia Psów "Doberman"


michał szen i figaHej, nazywam się Michał i zajmuję się szkoleniem psów - udzielam lekcji szkolenia psów w okolicach Lubina, Polkowic i Głogowa.

Udzielam indywidualnych lekcji szkolenia psów w Lubinie i okolicach. Prowadzę lekcje indywidualne, czyli spotykam się tylko z Tobą i Twoim psem. To najlepsza forma szkolenia psa - bo cała uwaga instruktora jest skierowana na Twojego psa.

W trakcie lekcji koncentrujemy się od samego początku na tym, aby szybko nauczyć psa tego czego od psa oczekujesz. Jeśli masz problem z zachowaniem psa to przez całą lekcję wszystkie ćwiczenia jakie wykonujemy z psem mają za zadanie rozwiązanie tego problematycznego zachowania.

Często problemy jakie masz z psem są dla mnie banalne i z wszystkim uporamy się w trakcie jednej czy dwóch lekcji szkolenia psa.

Metody szkolenia psów jakie wykorzystuję są nowoczesne a ich skuteczność jest potwierdzona naukowo. Zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na konkretny termin szkolenia psa w Lubinie (lub okolicach Lubina). Dojeżdżam do klientów - zadzwoń, porozmawiamy o Twoim psie i jego zachowaniu oraz o dostępnych opcjach szkoleniowych.


Najczęstsze problemy i tematy szkolenia psa jakie poruszam z moimi klientami oraz ich psami to:

- pies skacze na ludzi przy powitaniu - 'jak oduczyć psa skakania na ludzi'
- pies ciągnie na smyczy - jak nauczyć psa chodzić na luźnej smyczy bez ciągnięcia
- pies nie słucha jak się go woła - uczymy psa posłuszeństwa na spacerach i reagowania na komendę 'do mnie'.
- pies zjada śmieci na spacerach
- jak nauczyć psa komendy 'zostaw' - uczymy psa rezygnacji - aby pies rezygnował z gonienia za kotem, czy ze zjadania rzeczy leżących na stole (komenda 'zostaw' przydaje się w wielu różnych sytuacjach)
- jak nauczyć psa cierpliwości i komendy 'zostań' - aby pies siedział cierpliwie i czekał - a nie skakał i szalał
- jak nauczyć szczeniaka bawić się w odpowiedni sposób zabawkami
- jak oduczyć szczeniaka gryzienia rąk czy nóg albo podgryzania ludzkich rąk w zabawie
- jak nauczyć psa spokojnego odpoczynku, aby pies z ekscytacji i zabawy umiał się uspokoić
- jak nauczyć szczeniaka czystości w domu
- jak przyzwyczaić szczeniaka (lub psa dorosłego) do zostawania samemu w domu
- i wiele wiele innych
- wyszkoliłem dziesiątki psów różnych ras i zmieniłem zachowanie wielu psów wykazujących bardzo problematyczne zachowania. Zadzwoń lub napisz do mnie jeśli masz problem ze swoim psem i chcesz go nauczyć podstawowych komend, posłuszeństwa albo chcesz zmienić jego zachowanie.


Podczas lekcji szkolenia psa zobaczę jak Twój pies się zachowuje, jaki ma charakter i dobiorę dla niego odpowiedni zestaw ćwiczeń.
Pokażę Ci jak z psem postępować 'na co dzień' aby pies Cię słuchał i aby zmiana jego zachowania utrzymała się na stałe.

Na szkolenie psa możesz przyjechać z psem do mnie do Głogowa - lub możesz zamówić wizytę szkolenia psa u Ciebie w domu (lub w Twojej najbliższej okolicy).


szkolenie psów

Szkolenie psów w Lubinie prowadzę po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub e-mailowym

Skorzystaj z tego formularza aby wysłać do mnie wiadomość - napisz jakiego masz psa i czego chcesz go nauczyć.

  Twoje imię (wymagane)

  Twój Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Przepisz:
  captcha

  W sprawie szkolenia psa w Lubinie lub okolicach zadzwoń lub napisz - poniżej znajdziesz mój numer telefonu i adres e-mail
  michał szen

  508 194 283
  michal@szkola-doberman.pl

  CENNIK INDYWIDUALNEGO SZKOLENIA PSA W LUBINIE z dojazdem do klienta

  1 lekcja z dojazdem do Lubina

  150zł

  Godzinna lekcja szkolenia psa u Ciebie w domu

  • Rozpoznanie potrzeb szkoleniowych
  • Ćwiczenia dobrane dla psa
  • Demonstracja i solidne przećwiczenie dobranych ćwiczeń
  • Uczymy psa tych komend których chcesz psa nauczyć

  3 lekcje szkolenia psa w Lubinie

  400zł

  Najpopularniejszy pakiet ćwiczeń.

  • Oszczędzasz 50zł.
  • Co tydzień nowe ćwiczenia dla psa
  • Podnosimy poprzeczkę z lekcji na lekcję
  • Omawiamy postępy jakie pies zrobił, uczymy psa coraz trudniejszych komend
  • Dostajesz plan ćwiczeń na email
  • Możliwy kontakt telefoniczny i porady treningowe w trakcie tych 3tyg ćwiczeń.

   


  Jeśli jesteś z innego miasta niż Lubin - to zadzwoń do mnie, jeśli Twojego psa nie można przywieźć na szkolenie to przyjadę do Ciebie i przeprowadzę szkolenie Twojego psa w Twoim miejscu zamieszkania - musimy jedynie uzgodnić ewentualne dodatkowe koszty dojazdu.


  Szkolenie psów LUBIN - Cennik Pakiet 3 godzin szkolenia psa w Lubinie w cenie 400zł. Indywidualne lekcje - szkolenie psów w Lubinie - kurs 3 godzinny szkolenia psa w trybie indywidualnym. Szkolenie psa w Lubinie z dojazdem do klienta.
  szkolenie psów lubin zdjęcie
  Internauci trafili na tę stronę stosując takie wyrażenia jak: Szkolenie psów Lubin, Tresura psów Lubin, szkolenie owczarków niemieckich Lubin, Szkoła dla psów, Szkolenie psa, Szkolenia dla psów, Treser psów Lubin, Psi Behawiorysta Lubin, Psie przedszkole Lubin, centrum szkolenia psów, psia szkoła, pozytywne szkolenie psów, szkolenie psów klikerem, klikerowe szkolenie psa, skuteczne szkolenie psa w domu. film szkolenie psów lubin