Psi behawiorysta Lubin - wizyty domowe, konsultacje behawioralne

Psi Behawiorysta Lubin - Wizyty domowe

behawiorysta lubin

• pracuję z psami wszystkich ras, od małych jak Yorki po duże psy z ras uznawanych za agresywne.
  • praca psiego behawiorysty polega na zrozumieniu motywów zachowania psa oraz dobraniu metod treningowych w taki sposób aby zmodyfikować psie zachowanie.
  • po umówieniu się na wizytę omówimy problemy jakie macie Państwo z psem i rozpoczniemy szkolenie psa. Najczęściej po 2-4tygodniach treningów można zobaczyć duże zmiany w psim zachowaniu.

Terapia behawioralna psa - modyfikowanie problematycznych zachowań psa

• Najczęstsze problemy z jakimi się spotykam to nadmierna lękliwość psa lub nadmierne pobudzenie, które prowadzi do wycofania lub agresji (agresja może również wynikać ze strachu. Pracuję z agresją na linii pies - pies oraz pies-człowiek. Pracuję ze strachem i fobiami u psów.).
  • Głośne szczekanie na ludzi na spacerach może mieć różnorakie podłoże, analizuję zachowanie psa obserwując jego mowę ciała oraz jego reakcję na komendy właściciela i dobieram ćwiczenia dla tego psa.
  • Gdy pies wyje, szczeka lub niszczy przedmioty gdy zostaje sam w domu to również nadaje się do terapii behawioralnej (to może być lęk separacyjny).
  • Pracuję ze szczeniakami oraz psami dorosłymi, w każdym wieku możemy rozpocząć szkolenie. Socjalizacja szczeniaka i edukacja opiekuna na temat zasad prowadzenia socjalizacji.
  • Pracuję z psami 'po przejściach', szkolenie psów ze schronisk itp.
  • Pracuję też z psami, które nie sprawiają jakiś dużych problemów, ale po prostu brak im ogłady i mają braki w podstawowym treningu z zakresu wykonywania komend i psiego posłuszeństwa, więcej o tej ofercie tutaj szkolenie psów Lubin

Psi Behawiorysta - pomogę Ci wyszkolić Twojego psa aby  nie sprawiał już więcej kłopotów wychowawczych.

Cennik: Wizyta domowa na terenie Lubina - 150zł/godzinę.

Kontakt: telefon 508-194-283.

Można pisać również przez facebook: Szkoła Doberman, Psi Behawiorysta

Bywam również w Zielonej Górze: Psi Behawiorysta Zielona Góra Legnicy: Psi behawiorysta Legnica, Głogowie: Psi behawiorysta Głogów, Świebodzinie: Psi behawiorysta Świebodzin