Psi Behawiorysta Zielona Góra - konsultacje, terapie behawioralne

Psi Behawiorysta Zielona Góra - wizyty domowe

behawiorysta psi wizyty domowe

Oferta konsultacji i szkoleń psa u psiego behawiorysty

Oferta skierowana jest do właścicieli psów, którzy borykają się z problemami w zachowaniu swoich pupili. Behawiorysta analizuje czynniki wywołujące niepokojące zachowanie psa i przedstawia plan postępowania mający na celu zmianę zachowania psa.

Przy terapii behawioralnej psów wykorzystuje się techniki opracowane naukowo (przeciw-warunkowanie, odczulanie, warunkowanie klasyczne i inne). Wizyty u behawiorysty muszą zostać potraktowane serio i zmiany zalecone przez behawiorystę muszą zostać wprowadzone aby nastąpiła zmiana psiego zachowania - zwykle nie jest to szybka poprawa z dnia na dzień - nastawcie się Państwo raczej na kilka tygodni ćwiczeń z psem. Ostatecznie czym jest kilka tygodni ćwiczeń w pespektywie życia z psem przez kolejne 10lat?

Na jakie problemy z psem pomoże behawiorysta?

 • Porady behawioralne i konsultacje dla psów sprawiających problemy wychowawcze i wykazujących problematyczne zachowania wobec ludzi lub innych zwierząt.
 • Pomoc przy stanach lękowych lub agresji psów. Problemy behawioralne i terapia - często podłoże problemu leży w psich emocjach.
 • Ze względu na pojawiający się strach lub uczucie zagrożenia u wielu psów występują zaburzenia zachowania, w szkoleniu psów duże znaczenie ma emocjonalność psów.
 • Znam mechanizmy zachowań zwierząt oraz możliwości ich zmieniania - zapraszam do umówienia się na wizytę i konsultację.
 • Agresja u psów - oznaki agresji u psów oraz jej rozwój. Praca z psem agresywnym. Wieloletnie doświadczenie.
 • Komunikacja psów i problemy wynikające z braków socjalizacyjnych u psa.
 • Terapia zachowań obsesyjnych (obsesyjno-kompulsywnych): gonienie ogona, szczekanie na migające światełka lub cienie, obsesyjne lizanie łap lub brzucha (wylizywanie się nadmierne lub gryzienie łap lub ogona do krwi). (artykuł: zachowania kompulsywne u psów, dlaczego pies liże łapy)

Konsultacje behawioralne - Psi behawiorysta - "Szkoła Doberman"

 • Lęk separacyjny u psów - terapia psów które wyją, szczekają gdy zostają same w domu.
 • Analiza potrzeb i oczekiwań szkoleniowych. Ustalenie planu tresury psa.
 • Agresja - szkolenie psów agresywnych. Szkolenie psów Zielona Góra.
 • Lęk u psa - Szkolenie psa lękliwego i agresywnego ze strachu. (zobacz np. Bunia szkolenie psa przed adopcją)
 • Poprawia więzi i relacji z psem - jeśli pies Ci nie ufa albo nie zwraca uwagi na Twoje komendy to może być problem w relacji. Odpowiednio dobranymi ćwiczeniami poprawimy waszą relację i pies będzie zwracał na Ciebie większą uwagę i będzie Cię darzył większym szacunkiem
 • Mowa ciała psów i socjalizacja - te dwa zagadnienia wpływają w dużym stopniu na pojawianie się konfliktów - bo ludzie nie rozumieją co pies chce im przekazać swoją mową ciała.
 • Na moim blogu znajdziesz wartościowe artykuły - zachęcam do poczytania.

psi behawiorysta zielona góra oferta


Kto udziela lekcji, konsultacji?

michał szen dobermanSzkolenia prowadzi oraz konsultacji udziela: Michał Szen "Doberman" - Psi Behawiorysta Zielona góra. Więcej w zakładce o mnie oraz w zakładce referencje/opinie.


Korzyści z konsultacji behawioralnych dla Twojego psa.

Konsultacje behawioralne mogą być niezwykle korzystne dla dobrego samopoczucia Twojego psa. Rozwiązując problemy behawioralne, możesz pomóc swojemu psu poczuć się bardziej komfortowo i pewnie w swoim otoczeniu. Często nawet agresywne zachowania mają podłoże lękowe (agresja lękowa). Behawiorysta może zapewnić Ci narzędzia i wiedzę, dzięki którym Twój pies poczuje się lepiej i dzięki temu będzie spokojniejszy.

Jak się przygotować do wizyty psiego behawiorysty?

 • przygotuj smycz oraz długą linkę 5metrową dla psa
 • przygotuj obrożę lub szelki dla psa (lepiej obrożę).
 • przygotuj smakołyki i zabawki dla psa - od tego zwykle zaczynamy analizę zachowania psa i pierwsze ćwiczenia.

Terapia dla psa - szkolenie behawioralne psów

Jeśli pies jest bardzo lękliwy lub tak agresywny, że utrudnia to normalne funkcjonowanie to szkolenie takiego psa często nazywane jest terapią, bo zakładamy, że chcemy przywrócić psu zdrowe spokojne funkcjonowanie. Nadmierna lękliwość lub agresja to zachowania oparte na stresie, a stres w nadmiarze nie jest dobry.

Zapisy - jeśli masz psa z problemami behawioralnymi - zapraszam osoby z Zielonej Góry i okolic miasta. 


Ile kosztuje wizyta u psiego behawiorysty w Zielonej Górze?

Cennik: Wizyta domowa na terenie miasta Zielona Góra: 200zł/godzinę.

Kontakt:

FB: Szkoła Doberman Szkolenie psów Behawiorysta

Tel. 508-194-283

Napisz do mnie:

  Twoje imię (wymagane)

  Twój Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Przepisz:
  captcha


  Kto udziela lekcji, konsultacji?

  Szkolenia prowadzi oraz konsultacji udziela: Michał Szen Doberman - Psi Behawiorysta Zielona góra. Więcej w zakładce o mnie oraz w zakładce referencje/opinie.


  Link do mapy: szkolenie psów z behawiorystą: Szkolenie psów z behawiorystą Zielona Góra
  Szkolenie psów z behawiorystą, ul. Źródlana, 65-734 Zielona Góra, Otwarte od Poniedziałku do Soboty w godzinach 7 - 18. Telefon 508194283.


  Bywam również w Lubinie: Psi Behawiorysta Lubin oraz Świebodzinie: Psi behawiorysta Świebodzin