Szkolenie psów Wschowa - indywidualne lekcje szkolenia psa

Szkolenie Psów Wschowa - z dojazdem do klienta - szybko wyszkolisz swojego psa pod okiem instruktora


michał szen
Wyszkoliłem już wiele psów bardzo różnych ras - zapraszam również Ciebie na szkolenie psa pod moim okiem. Dowiesz się wszystkiego o szkoleniu psa ode mnie. Specjalizuję się w szkoleniach psów pod kątem ich kontaktów z dziećmi oraz pod kątem ogólnego posłuszeństwa. Nie szkolę natomiast psów typowo pod kątem obronnym. Jeśli chcesz psa nauczyć różnych komend i posłuszeństwa to zapraszam do mnie na lekcję szkolenia psa.

Szkolę psy zarówno te mieszkające w domach i mieszkaniach jak i te mieszkające na terenie posesji, biegające po ogrodzie czy mieszkające w kojcu. Każdego psa można szkolić i uczyć nowych komend i nowych lepszych zachowań. Oczywiście najlepiej zacząć szkolenie psa wcześnie gdy jest on szczeniakiem, jednak starsze psy też można szkolić i nawet jak pies ma 10 lat lub więcej to możemy go wyszkolić i zmienić jego zachowanie na lepsze.


Szkolenie Psów Wschowa - zamów wizytę psiego trenera do siebie do domu.

 • Najczęściej na lekcjach podstawowego posłuszeństwa zajmujemy się takimi problemami jak:
 • Pies z radości skacze na ludzi wchodzących do domu - przyjacielski i pewny siebie pies z wielką radością i entuzjazmem wita nowych ludzi których widzi skacząc na nich - to tak naprawdę dobry objaw gdy pies skacze z radości na ludzi - bo to znaczy, że wychowałeś sympatycznego psa, który nie boi się obcych ludzi - teraz tylko go musimy nauczyć, że witać ludzi należy mając wszystkie 4 nogi na ziemii.
 • pies ciągnie na smyczy - uczymy psa aby tak chodził na smyczy, aby jej nie napinać, wtedy spacer z psem jest przyjemny dla nas ludzi, bo nie musimy powstrzymywać z całej siły psa - i dla psa też to jest lepsze, bo pies się nie dusi, nie charczy i chodzi sobie spokojnie na takiej długości smyczy jaką mu do właściciel do dyspozycji.
 • aby wracał do nas gdy go wołamy - to najczęstsze oczekiwanie właścicieli psów - aby nauczyć psa wracania na wołanie. Uczymy psa tego spokojnie i powoli - nie stosujemy drastycznych metod - wszystko tutaj opiera się na dużej liczbie powtórzeń i na regularnych ćwiczeniach z psem - chcemy aby pies wracał do nas z radością i z chęcią aby to robił, nie chcemy aby pies się nas bał i wracał ze strachu.
 • aby nie zjadał tego co znajdzie na spacerze - uczymy psa komendy 'zostaw' - aby pies umiał zrezygnować ze zjedzenia tego co znalazł i zobaczył na ziemii. To częsty problem, że pies zjada wszystko co znajdzie na spacerze. Komenda ta przydaje się gdy chcemy psa nauczyć tego, że z pewną osobą ma się nie witać i ma ją zostawić w spokoju - ta komenda ma znaczyć dla psa tyle, że 'to nie dla Ciebie - zostaw to w spokoju i nie zwracaj na to uwagi'.
 • Uczymy się odpowiednio bawić z psem - dobieramy odpowiednie gdy i zabawy dla Twojego psa - nie wszystkie zabawy typowo 'psie' są dobre dla Twojego psa - czasami z pewnych zabaw lepiej zrezygnować. Czasami pewne zabawy uczą Twojego psa pewnych złych nawyków - powiem Ci jak bawić się z Twoim psem. Często w trakcie tej nauki uczymy psa oddawania zabawki

szkolenie psów wschowa

 • Szkolenie psów we Wschowie prowadzę tylko w trybie indywidualnym - przyjeżdżam do Ciebie i Twojego psa i przez godzinę ćwiczmy z psem różne komendy
 • Tresurę psa prowadzę nowoczesnymi amerykańskimi metodami - umów się ze mną na lekcje aby poznać najnowsze techniki szkolenia psów.
 • Prowadzę szkolenie psów nie tylko w miejscowości Wschowa, ale także w innych okolicznych miejscowościach, dojeżdżam do klientów - zadzwoń i omówimy szczegóły.
 • Cena szkolenia psa we Wschowie to 150zł za godzinną lekcję ze mną - w trakcie lekcji dowiesz się jak z psem postępować jak utrwalać z nim wszystkie poznane w czasie lekcje komendy. Zwykle potrzeba 3lekcji aby psa nauczyć wszystkich podstawowych komend z zakresu posłuszeństwa.
 • Porady behawioralne - psi behawiorysta Leszno

szkolenie psów głogów


Przeczytaj także moje artykuły: szkolenie owczarka niemieckiego, szkolenie psa labradora, szkolenie psów rasy golden retriever, szkolenie psów husky, szkolenie psów do towarzystwa shih tzu, szkolenie i wychowanie cane corso, wszystko o cane corso


Internauci trafili na tę stronę szukając takich wyrażeń jak: szkolenie psów wschowa, tresura psów wschowa, wschowa szkołą dla psów, treser psów we Wschowie, 67-400 Wschowa Lubuskie, przyczyna górna, przyczyna dolna, osowa sień, olbrachowice, dębowa łęka, szkolenie psów Wschowa i okolice Wschowy. Zobacz też: szkolenie psów w Lesznie