Jak nauczyć psa oddawania zabawki lub patyka? "Oddaj"

jak nauczyć psa komendy oddaj

Jak nauczyć psa oddawania zabawki lub patyka na komendę?

Jeśli podasz swój adres email wyślę do Ciebie wiadomość gdy film będzie gotowy


W filmie odpowiem na pytanie: Jak nauczyć psa komendy 'oddaj' lub 'puść' w 3 prostych krokach.

Nauka będzie oparta o pozytywne skojarzenia - czyli pies nauczy się, że warto szybko otwierać pysk gdy słyszy słowo 'puść' lub 'oddaj'
Pies będzie chętnie otwierał pysk zaraz po usłyszeniu komendy.

Generalnie film będzie opowiadał o tym jakie ćwiczenia wykonywać z psem aby nauczyć go, że po komendzie 'PUŚĆ' lub "ODDAJ" trzeba otworzyć pysk i wypuścić z pyska to co się w danej chwili miało w pysku.

Komenda 'oddaj' przydaje się gdy:

  1. pies gryzie smycz na spacerze lub podczas wychodzenia z domu na spacer - użyjesz wtedy komendy 'puść' aby pies puścił trzymaną w pysku smycz
  2. wiele psów lubi bardzo się szarpać zabawkami - jednak nie chcą tych zabawek puszczać - po obejrzeniu filmu będziesz wiedział jak nauczyć psa puszczania zabawek w trakcie zabawy.
  3. czasem pies coś ukradnie albo znajdzie coś na spacerze i nie chce oddać - wtedy również przyda się komenda 'puść'.
  4. Są takie psy które chętnie aportują patyki rzucane im na spacerze - jednak potem pies nie chce oddać patyka - jak zobaczysz ten film to szybko nauczysz swojego psa oddawania patyka.
  5. z oddawaniem zabawki często też są problemy nawet w domu, czasami pies nie chce oddawać zabawki bo boi się, że ją straci, że człowiek mu ją zabierze - gdy zobaczysz ten film zrozumiesz jak uczyć psa oddawania zabawek - jak z psem ćwiczyć aby chętnie otwierał pysk i oddawał zabawkę.
  6. zapisz się na listę oczekujących na film - podaj swój adres email jeśli chcesz dostać informację o tym, że film już jest gotowy.

Internatuci trafili na stronę korzystając z takich haseł jak: jak nauczyć psa oddawania zabawki, jak nauczyć psa oddawania patyka, jak nauczyć psa oddawać patyk, jak nauczyć psa komendy oddaj, pies nie oddaje patyków na spacerze, co zrobić gdy pies nie chce oddać zabawki w trakcie zabawy, pies nie chce oddać niczego co ma w pysku, oddawanie aportu na komendę daj, pies nie oddaje piłki, jak nauczyć psa oddawania piłki, problem z oddawaniem u psa, pies biegnie za patykiem ale nie chce go oddać, pies przynosi patyk ale nie oddaje jak go nauczyć oddawania patyka do ręki
PODZIEL SIĘ INFORMACJĄ ZE ZNAJOMYMI, KTÓRZY TEŻ MAJĄ PSA - UDOSTĘPNIJ STRONĘ NA FACEBOOKU: