Szkolenie psów woj.dolnoślaskie - tresura psów dolny śląsk.

Szkolenie psów dolnośląskie.
Gdzie na dolnym śląsku oferuję szkolenie psów?

Ze względu na duże zapotrzebowanie na szkolenie psów na dolnym śląsku oferuję szkolenie psów w trybie indywidualnym z dojazdem do klienta. Wiem, że nie każdego psa da się wsadzić do samochodu i przywieźć na szkolenie - dlatego też można u mnie zamówić szkolenie psa w domu. Oferta obowiązuje na terenie dolnego śląska - jest również możliwość konsultacji przez internet - dla osób które mieszkają bardzo daleko od mojego obecnego miejsca zamieszkania.

  • Psy bardzo strachliwe najlepiej czują się w znanym sobie miejscu - takiego psa najlepiej szkolić w znanym mu miejscu - dlatego też masz możliwość zamówienia indywidualnego szkolenia psa w domu.
  • Psy agresywne wobec innych psów nie mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych z innymi psami - możesz jednak zamówić wizytę tresera psów u siebie w domu i możemy zrobić tak szkolenie Twojego psa tam gdzie mieszkasz z psem. Pójdziemy na spacer tam gdzie zwykle chodzisz razem z psem i w tych sytuacjach które są najbardziej problematyczne pokażę Ci robić z psem - jak go szkolić, jak zmieniać jego zachowanie, jakie wobec psa stosować metody.
  • Osoby bardzo zapracowane zwykle nie mają czasu na jeżdżenie w tygodniu na lekcje szkolenia psów - szkolenie psów w soboty często by im odpowiadało gdyby to trener przyjechał do nich do domu - taka oferta jest u mnie możliwa - mogę przyjechać do Twojego domu i poprowadzić lekcję szkolenia psa w sobotę lub w niedzielę.
  • Duże psy stróżujące często nie są przyzwyczajone do podróży autem a czasami sprawiają problemy swoim opiekunom, lub po prostu rozsądny właściciel chciałby psa trochę podszkolić aby był bardziej 'ogarnięty' i 'kumaty' ten jego pies. Możemy oczywiście umówić się na szkolenie Twojego psa stróżującego - wszystko jest do ustalenia - czas, miejsce i cena szkolenia psa.

michał szenMam duże doświadczenie w pracy z psami - wyszkoliłem dziesiątki psów różnych ras - rozwiązałem mnóstwo problemów z psim zachowaniem. Skorzystaj z mojego doświadczenia - zmienimy zachowanie Twojego psa na lepsze i nauczymy go nowych komend.

Jeśli mieszkasz na dolnym śląsku to napisz lub zadzwoń do mnie - ustalimy miejsce i termin szkolenia Twojego psa. Omówimy sytuację Twojego psa.

Mieszkam aktualnie w Głogowie - dojeżdżam jednak do innych miast w całym województwie dolnośląskim.

Cena szkolenia psów na dolnym śląsku zależy w dużej mierze od moich kosztów dojazdu. Im bliżej mieszkasz Głogowa/Lubina/Polkowic tym niższa cena szkolenia psa.

Szkolenie psów Dolny Śląsk:

Inne miasta w pobliżu Wrocławia:

Szkolenie psów w okolicy Głogowa:

Mieszkasz w innym mieście na terenie dolnego śląska? Zadzwoń lub napisz do mnie email.

Oferuję również szkolenie psów przez internet - o ile masz laptopa z wbudowaną kamerką i mikrofonem to możemy zrobić wideokonferencję - muszę widzieć Twojego psa - możesz mi nagrać filmik z zachowaniem Twojego psa - zademonstruję Ci odpowiednie techniki szkoleniowe dla Twojego psa.