Szkolenie psów Legnica - Tresura psa * ZAPISY ☎ Szkoła dla psa

Szkolenie psów Legnica

szkolenie psów

Indywidualne lekcje szkolenia psa w Legnicy - bardzo skuteczne i nowoczesne metody tresury.

michał szen i figaSkorzystaj z mojego doświadczenia w sprawie szkolenia psa - wiem, że można samemu szkolić psa, czytać książki czy oglądać filmy na ten temat - potem możesz oczywiście samodzielnie próbować szkolić psa - chciałbym Cię jednak zachęcić do szkolenia psa pod okiem doświadczonego trenera - zobaczysz, że wtedy dużo szybciej Twój pies zrobi postępy. Podpowiem Ci na co zwrócić uwagę szkoląc Twojego psa - szybko dam Ci bardzo cenne rady na temat tego co możesz zmienić w swoich treningach z psem aby były one jeszcze bardziej wydajne i efektywne. Czasami niewielkie zmiany robią dużą różnicę.

Możesz zapisać się do mnie na szkolenie ze swoim psem bez względu na jego rasę i wiek - pewnie domyślasz się, że szczeniaka jest łatwiej nauczyć dobrych zachowań niż od-uczać starego psa złych nawyków - jednak nie ma rzeczy niemożliwych - jeśli masz cierpliwość i samozaparcie to uporamy się również ze złymi nawykami starszego psa. No i czasami nie jest to wcale takie trudne, znam przypadki gdzie 5-7letnie psy bardzo dobre reagowały na szkolenie bo 'wreszcie ktoś się z nimi dogadał' 🙂 I jak poprowadzisz w profesjonalny sposób szkolenie swojego psa - dobrymi metodami które będą zrozumiałe dla Twojego psa to pies też szybko to zrozumie i szybko się zmieni jego zachowanie na lepsze.

Pracowałem z naprawdę bardzo różnymi psami, z wielu różnych ras i z różnymi problematycznymi zachowaniami - wiele problemów które masz z psem mogą być dla mnie bardzo proste do rozwiązania - często już po jednej lekcji ze mną widać wielką zmianę w zachowaniu psa - bo wreszcie jasno się z psem komunikujesz i pies wie o co Ci chodzi. Także zapraszam do kontaktu - umówimy się na lekcję szkolenia Twojego psa i rozpoczniemy szkolenie! Zapraszam!


Nowoczesne amerykańskie metody przyjazne psom - Tresura psów Legnica

Nowoczesne metody pozytywnego szkolenia psów opierają się w dużej mierze o nagradzanie dobrych zachowań psa - wzmacniamy to co pies robi dobrze i dzięki temu kształtujemy zachowanie psa wobec nas. Ma to bardzo wiele zastosowań i można naprawdę mnóstwa rzeczy nauczyć psa ignorując złe zachowania a nagradzając dobre - wiem, że brzmi to bardzo 'prosto' ale musisz to zobaczyć na własne oczy aby uwierzyć - musisz też poznać metody szkolenia psa oparte o markery dobrego zachowania - najpierw trzeba psa nauczyć tego, że jakiś sygnał czy jakieś nasze słowo znaczy "TAK, TO WŁAŚNIE ZROBIŁEŚ DOBRZE" i gdy pies ten sygnał zapamięta i zrozumie to wtedy dajemy psu znać co zrobił dobrze. Czasami stosujemy też sygnał braku nagrody w trakcie szkolenia psa - czyli ustalamy sygnał wręcz przeciwny w swoim znaczeniu - który oznaczał będzie dla psa 'za to zachowanie NIE dostaniesz nagrody' - potem wykorzystujemy te wszystkie sygnały aby zmieniać zachowanie psa.

Wysoka skuteczność szkolenia - szybko wyszkolisz swojego psa - Szkolenie dla psów Legnica "Doberman"

Dzięki nowoczesnym metodom szkolenia psów zobaczysz, że bardzo szybko Twój pies nauczy się nowych komend a także jego złe zachowanie zmieni się na dobre. Nauczymy psa też cierpliwości, aby umiał cierpliwie czekać, będziemy psa uczyć tego, że musi się kontrolować, że czasem coś nie jest dla niego przeznaczone i najlepiej jakby z tego zrezygnował (np.pies zainteresował się resztkami jedzenia znalezionymi na spacerze). Zapraszam do mnie na lekcje - już na pierwszej lekcji zobaczysz zmianę zachowania swojego psa.

Szkolenie psówCzego najczęściej uczmy psa w trakcie podstawowego kursu:

 1. Komenda 'siad' - w wielu różnych miejscach i sytuacjach - siad przed podaniem psu miski - siad przed wyjściem za drzwi, siad gdy pies skacze i szaleje - ta komenda naprawdę przydaje się w wielu różnych sytuacjach i pozwala zapanować nad psem.
 2. Zakaz skakania na ludzi - gdy pies skacze na Ciebie podczas powitania i wchodzenia do domu lub na teren posesji - oduczamy psa skakania i uczymy go spokojnego witania się z ludźmi.
 3. Komenda 'leżeć'
 4. Komenda 'na miejsce' - pies idzie na swoje miejsce (legowisko, czy kojec) i zostaje tam.
 5. Pies uczy się cierpliwości - czyli gdy pójdzie na miejsce to musi poczekać, gdy zostaje gdzieś bo usłyszał komendę 'zostań' to też musi poczekać.
 6. Uczymy psa samokontroli - czyli jak pies siedzi to drzwi się otwierają a gdy pies wstaje to drzwi się zamykają - gdy pies wyczeka spokojnie aż drzwi się otworzą to usłyszy wtedy hasło zwalniające go i będzie mógł wyjść za drzwi czy za bramę - ale jak ruszy się zanim drzwi się otworzą albo zanim usłyszy hasło pozwalające na wyjście to nigdzie nie pójdzie. Uczymy tego typu samokontroli psa w wielu różnych sytuacjach - to bardzo przydatna umiejętność - aby pies umiał trochę poczekać i powstrzymać się przed ruszeniem w stronę drzwi czy przed pobiegnięciem do innego psa.
 7. Uczymy psa wracania na wołanie - czyli po komendzie 'do mnie' pies ma przybiec prosto do nas i ma przy nas zostać (bo często zdarza się, że pies przybiegnie na sekundę i po sekundzie ucieka od nas w siną dal i znów go trzeba wołać).
 8. Chodzenie na smyczy - uczymy psa spokojnego chodzenia na smyczy - pies ma nie napinać smyczy - to ma być luźna smycz.
 9. W zależności od tego jak zachowuje się Twój pies i jakie przejawia zachowania gdy jest w domu lub na spacerze to wybieramy dla niego odpowiednie ćwiczenia - są psy które uciekają do innych psów aby się z nimi bawić, a są takie psy które nie są w ogóle tym zainteresowane - to samo tyczy się szczekania przy drzwiach gdy ktoś puka - wszystko zależy od Twojego psa i tego czego chcesz psa nauczyć - niektórym ludziom nie przeszkadza gdy pies szczeka jak ktoś puka do drzwi a niektórzy ludzie chcieliby tego psa oduczyć.

Szkoła dla Psów Legnica "Doberman" - Szkolenie psów opinie

Na temat efektów moich szkoleń możesz poczytać w dziale referencje - Szkoła Doberman opinie
Zapraszam też na facebook - Szkoła Doberman

Psie przedszkole - tylko indywidualne zajęcia.

Aktualnie prowadzę tylko wizyty domowe u szczeniaków. Zamów wizytę do domu, dowiesz się co i jak ćwiczyć ze swoim psem w trakcie spacerów.

Ośrodek szkolenia psów "Doberman" Legnica

Nie prowadzę stacjonarnego ośrodka szkolenia psów - dojeżdżam do klientów i prowadzę szkolenie psa w miejscu zamieszkania psa - czyli często szkolimy psa w Twoim domu albo gdzieś w parku gdzie zwykle chodzisz z psem na spacer. Pierwszą lekcję szkolenia psa polecam odbyć we własnym domu - pies jest wtedy skupiony, nie ulega rozproszeniom i bardzo szybko go wtedy nauczymy nowych komend.


1 lekcja z dojazdem do Legnicy

150zł

Godzinna lekcja szkolenia psa u Ciebie w domu

 • Pełna godzina ćwiczeń z psem
 • Ćwiczenia dobrane specjalnie dla Twojego psa
 • Demonstracja i solidne przećwiczenie dobranych ćwiczeń
 • Uczymy psa tych komend których chcesz psa nauczyć
 • Co tydzień nowe ćwiczenia dla psa
 • Podnosimy poprzeczkę z lekcji na lekcję
 • Omawiamy postępy jakie pies zrobił, uczymy psa coraz trudniejszych komend
 • Dostajesz plan ćwiczeń na email
 • Możliwy kontakt telefoniczny i porady treningowe w trakcie samodzielnych ćwiczeń.
W sprawie szkolenia psa w Legnicy lub okolicach zadzwoń lub napisz - poniżej znajdziesz mój numer telefonu i adres e-mail
michał szen

508 194 283
michal@szkola-doberman.pl

Skorzystaj z tego formularza aby wysłać do mnie wiadomość - napisz jakiego masz psa i czego chcesz go nauczyć.

  Twoje imię (wymagane)

  Twój Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Przepisz:
  captcha


  szkoła szkolenia psów doberman

  Podstawowy pakiet szkolenia psa w Legnicy w cenie 450zł. Indywidualne lekcje - szkolenie psów Legnica - szkoła szkolenia psów "Doberman" kurs 3 godzinny szkolenia psa w trybie indywidualnym. Zwykle robimy jedną lekcję w tygodniu (wszystko jest jednak do ustalenia po pierwszej lekcji). Jeśli masz jakieś pytania to proszę zadzwoń lub napisz do mnie. Szkolenie psa w Legnicy z dojazdem do klienta.
  szkolenie psów legnica

   

  Porady behawioralne: psi behawiorysta Legnica. Szkółka dla psów również w Lubinie: szkolenie psów Lubin, Psi behawiorysta Lubin, Szkolenie psów polkowice, Szkolenie psów zwierzęta, Szkoła dla Psów w Legnicy, Tresura psów układanie psów Legnica, szkolenie psów w Legnicy. szkolenie i tresura psów dolnośląskie, szkolenia i tresura psów, przedszkole dla psów, szkolenie psa, szkolenie szczeniaka, pozytywne szkolenie psów legnica, Osiedla i dzielnice: Osiedle Piekary, Osiedle Kopernika, 59-200 Legnica, Osiedle Białe Sady, Osiedle Asnyka, Bielany, Tarninów, Stare Miasto, Fabryczna, Osiedle Zosinek, Przedmieście Głogowskie, Piątnica, Pawice, Piekary Wielkie, Stare Piekary, Osiedle Piekary, Osiedle Ptasie, Kartuzy (Zakaczawie), Ludwikowo, Osiedle Sienkiewicza, Przybków, gminy: Chojnów, Krotoszyce, Kunice, Legnickie Pole, Miłkowice, Ruja, Gniewomirowice

  Zapisy na zajęcia z psami: