Szkolenie psów Wrocław Nowy Dwór - indywidualnie!

Szkolenie Psów Wrocław Nowy Dwór

szkolenie psów

Bardzo skuteczne szkolenie psów - tylko indywidualne lekcje z instruktorem - Twój pies szybko nauczy się nowych komend i zmieni się jego zachowanie.

michał szen

1. Szkolę psy w różnym wieku - szkolenie psa jest dostosowane do jego wieku i poziomu wyszkolenia - dobieram odpowiednie ćwiczenia dla Twojego psa
  2. Tak szkolimy psa - aby szybko nauczył się nowych komend i nowych lepszych zachowań - jeśli Twój pies skacze na ludzi gdy się z nimi wita to od razu uczymy go lepszych metod na witanie ludzi - możemy go nauczyć aby siedział grzecznie i czekał aż ktoś do niego podejdzie i poda mu dłoń do powąchania i że ktoś go pogłaszcze gdy on siedzi grzecznie
  3. Szkolenie psa tak prowadzimy aby było ono również przyjazne dla psa - stosujemy na zachętę wiele nagród i pochwał dla psa - dopiero gdy pies zrozumie co znaczy dane zachowanie i umie je wykonać to wtedy wymagamy od psa trochę więcej. Na początku jednak gdy Twój pies nie zna np. komendy 'leżeć' to musimy go tego nauczyć małymi krokami.
  4. Możesz przyjść na szkolenie ze szczeniakiem albo z psem dorosłym - każdego psa damy radę wyszkolić.
  5. Jeśli dopiero co kupiłeś szczeniaka to zapisz się na szkolenie bo zrobimy wtedy profesjonalnie socjalizację szczeniaka z otoczeniem - będziemy przyzwyczajać psa do różnych nowych dla niego sytuacji

W trakcie indywidualnych lekcji szkolenia psa - cały zakres wykonywanych ćwiczeń i metody pracy z psem dobieramy pod Twojego psa - w taki sposób aby jak najszybciej go nauczyć nowych rzeczy.

Na początku uczymy psa prostych dla niego komend i zachowań - stopniowo przechodzimy do trudniejszych komend i bardziej złożonych zachowań. Np.nauka aportowania będzie bardziej złożonym i trudniejszym do nauczenia zachowaniem bo polega na tym aby pobiec po piłkę, wziąć ją do pyska a potem trzymając w pysku przybiec z nią do właściciela i potem jeszcze ją oddać. To dużo bardziej złożone dla psa zachowanie niż nauka komendy 'siad' czy 'leżeć'. Dlatego też z nauką niektórych rzeczy trzeba poczekać i nie ma sensu oczekiwać od psa że aportowania nauczy się w trakcie jednej lekcji. Możesz poznać zasady jak uczyć psa i jak małymi krokami nauczyć go tego zachowania jakim jest aportowanie - jednak wymaga to cierpliwości i czasu.

Natomiast z młodymi psami (szczeniakami) zwykle jest taki problem, że wszystko je rozprasza i ciężko im się skoncentrować na jednej rzeczy przez dłuższy czas - dlatego nie oczekujemy od szczeniaka tego, że będzie potrafił zostać w miejscu i nie ruszać się przez 4minuty - to niewykonalne dla szczeniaka - uczymy go zostawać na miejscu na 10-15sekund - gdy to się uda to potem stopniowo budujemy cierpliwość psa i uczymy go wykonywać dane zadanie przez dłuższy czas. Jednak musimy być na tyle wyrozumiali dla naszego szczeniaka, że wiemy iż po 10minutach zwykle będzie szczeniak chciał odpocząć albo już nie będzie chciał z nami ćwiczyć tylko będzie chciał robić coś innego. Dlatego ćwiczymy z nim kilka razy dziennie po 5-10minut i nie zmuszamy go do 60minut ćwiczeń. Przeczytaj szkolenie szczeniaka - nauka siad, oraz wychowanie szczeniaka cane corso

Dla szczeniaków są bardzo ważne zajęcia socjalizacyjne - socjalizacja szczeniaka najlepiej gdy jest prowadzona gdy pies ma 2-4miesiące - czyli świeżo po tym jak go zabierzesz z hodowli do swojego domu. Wtedy poprzez różne gry i zabawy z psem uczymy go, że otaczający go świat jest bezpieczny, że nie musi się bać samochodów, rowerów i obcych ludzi - pies poznaje nowe miejsca (winda, schody, tramwaj itp) i nowe sytuacje i nowe zapachy - po dobrze przeprowadzonej socjalizacji szczeniak wyrasta na psa spokojnego i pewnego siebie - nie przejawia strachu i stanów lęków 'na byle co' i nie jest agresywne ze strachu.

Indywidualne lekcje dla Ciebie i Twojego psa - szkolenie psów Wrocław Nowy Dwór - Szkoła Szkolenia Psów Doberman

W trakcie zajęć szkoleniowych będziemy się tak zajmować psem, aby uwzględnić Twoje oczekiwania, zawsze rozmawiamy o tym czego chcesz psa nauczyć, jakie pies sprawia problemy czy w jakich sytuacjach chcesz aby pies był posłuszny. I potem pod tym kątem układamy program szkolenia Twojego psa.

Zapraszam do kontaktu - dojeżdżam do klientów i prowadzę szkolenie psów we Wrocławiu na Nowym Dworze 'z dojazdem do klienta'

tel.508-194-283, lub e-mail: michal@szkola-doberman.pl

szkolenie psów wrocław nowy dwórTAGI: szkolenie psów we Wrocławiu na Nowym Dworze, Tresura psów wrocław nowy dwór, szkolenie psa nowy dwór wrocław, Tresowanie psów Nowy Dwór Wrocław, Szkoła Dla Psów Wrocław Nowy Dwór Powiązana strona: treser psów wrocław