Szkolenie psów Wrocław - Szkoła Doberman - szybkie efekty tresury ☎

Szkolenie psów Wrocław i okolice

szkolenie psów wrocław baner reklamowy

Prowadzę szkolenie psów we Wrocławiu - udzielam indywidualnych lekcji szkolenia psa - szkolenie psa odbywa się u Ciebie w domu. Podczas godzinnej lekcji nauczymy psa tego czego chcesz go nauczyć.

michał szen i pies figa

Możemy Twojego nauczyć nowych komend jeśli ich jeszcze nie zna, lub możemy zmienić jego problematyczne zachowanie. Wszystko zależy od sytuacji w jakiej się aktualnie znajdujesz ze swoim psem. Oczywiście warto szkolenie rozpoczynać wcześnie, jednak nawet dorosłe psy można szkolić i można zmieniać ich zachowanie. Czasami pies do pierwszego roku życia nie sprawia problemów a potem przez jakieś jedno wydarzenie coś się zmienia w jego zachowaniu i to zachowanie psa nam przeszkadza - wtedy jak najbardziej warto się zgłosić do mnie po pomoc - nie ma co czekać, lepiej szybciej zainterweniować, zanim jeszcze złe zachowanie psa się utrwali. Gdy widzisz coś niepokojącego w zachowaniu Twojego psa to zadzwoń do mnie i zajmijmy się tym problemem.

Wychowanie psa to proces długofalowy bo pies to żywe stworzenie

Najważniejsze jest to aby rozpocząć szkolenie psa, aby odbyć chociaż 2-3lekcje szkoleniowe z psem. Nauczysz się wtedy tego jak postępować z psem, jak sobie radzić z nim w problemowych sytuacjach. Co robić gdy pies Cię nie słucha albo gdy staje się agresywny.

Przyjdź na szkolenie ze szczeniakiem - ocenię jego charakter - wskażę mocne i słabe strony - powiem na co uważać szczególnie i jakie metody zastosować do Twojego psa

Gdy przyjdziesz chociaż na jedną lekcję ze swoim psem, wówczas ocenię jego charakter i wskażę Ci potencjalne drogi rozwoju Twojego psa oraz potencjalne zagrożenia jakie na Was będą czychać. Korzystając z mojego doświadczenia powiem Ci z czym może być w przyszłości problem u Twojego psa, a czym w ogóle bym się nie martwił. Gdy dostaniesz taką informację wraz z zestawem ćwiczeń do wykonywania, to zaczniesz odpowiednio pracować nad rozwojem psa - będziesz wiedział dokąd zmierzasz - na co uważać ze swoim psem, jak z nim postępować a czego może unikać.

Zajęcia prowadzę w trybie lekcji indywidualnych - umawiasz się ze mną na wizytę w Twoim domu - przyjeżdżam do Ciebie i prowadzę przez godzinę lekcję szkolenia psa

 • W trakcie lekcji dostaniesz odpowiedź na wszystkie pytania odnośnie zasad szkolenia psa - wszystko Ci wyjaśnię i zademonstruję.
 • Poznasz bardzo nowoczesne metody z zakresu psiego behawioryzmu - metody te pozwalają psa tak wyszkolić, że może on brać udział w zawodach z psiego posłuszeństwa.
 • W trakcie godzinnego spotkania ze mną przerobimy wiele różnych ćwiczeń z psem - postaramy się jak najwięcej psa nauczyć - a potem oczywiście musisz to wszystko z psem utrwalać w inne dni gdy wychodzisz z psem na spacery lub możesz to wszystko ćwiczyć z psem w wolnej chwili w domu. Bardzo często już po pierwszej lekcji szkoleniowej pies mocno się zmienia - bo zaczynasz się z nim wreszcie komunikować w zrozumiały dla niego sposób.
 • Nie musisz się znać na szkoleniu psów, wszystko Ci wyjaśnię i zademonstruję!

Czego najczęściej uczymy psa na lekcjach szkoleniowych:

 1. Spokojnego witania gości wchodzących do domu - bez skakania na ludzi i bez nadmiernej ekscytacji
 2. Czekania na swoim miejscu - uczymy psa komendy 'na miejsce' a potem uczymy psa zostawać na swoim miejscu przez dłuższy okres czasu.
 3. Uczymy psa odpowiednich zasad panujących w trakcie zabaw z ludźmi i z dziećmi - to w dużej mierze jest też nauka dla człowieka - bo ustalamy zasady panujące podczas zabaw z psem - uczymy się jak się z psem można w fajny sposób bawić i jednocześnie jak oduczyć psa gryzienia po rękach czy szarpania ludzi za rękawy czy nogawki.
 4. Gdy bawimy się z psem w szarpanie zabawki czy patyka to uczymy od razu psa komendy PUŚĆ / ODDAJ - która polega na tym, że pies ma otworzyć pysk i oddać nam to co aktualnie ma w pysku.
 5. Uczymy psa delikatności wobec dzieci - a dzieci uczymy tego jak obserwować zachowanie psa i jak rozpoznać że pies ma dosyć zabawy z nami i kiedy warto dać psu spokój.
 6. Większość psów uczymy chodzenia na luźnej smyczy - czyli pies tak ma chodzić na smyczy aby nas nie ciągnąć i nie szarpać.
 7. Uczymy psa wracania do nas na komendę - stopniowo uczymy psa przychodzenia na wołanie nawet z bardzo rozpraszających psa sytuacji - np. pies uciekł przez otwarte drzwi i nie chce wrócić do nas.
 8. Uczymy psa zatrzymywania się razem z nami w trakcie spaceru przed przejściem dla pieszych i przed ulicą.
 9. Uczymy psa komendy 'zostaw' - która oznacza 'TO NIE DLA CIEBIE' - czyli pies ma najlepiej odejść i zostawić w spokoju to coś co leży na ziemii, to co nam na ziemię upadło - czy to co widzi przed sobą i czym się zainteresował.
 10. Cały czas uczymy też tego, że warto na nas ludzi zwracać uwagę i słuchać tego co do niego (psa) mówimy. Ilość ćwiczeń i to od czego zaczynamy zależy od konkretnego przypadku psa.
Napisz do mnie korzystając z formularza kontaktowego - napisz we wiadomości, że chodzi o Wrocław. Możesz też do mnie zadzwonić, mój numer tel: 508-194-283


  Przepisz:
  captcha

  Kontakt telefoniczny
  Szkoła dla Psów "Doberman"
  Zapisy na zajęcia:

  508 194 283
  michal@szkola-doberman.pl

  1 lekcja z dojazdem do klienta we Wrocławiu

  150zł

  Godzinna lekcja szkolenia psa u Ciebie w domu

  • Ćwiczenia dobrane dla psa
  • Demonstracja i solidne przećwiczenie dobranych ćwiczeń
  • Uczymy psa tych komend których chcesz psa nauczyć

  Szkolenie psów - Cennik - Tresura psa

  Prowadzę lekcje tylko w formie spotkań indywidualnych - godzinna lekcja z dojazdem do Ciebie (na terenie Wrocławia) kosztuje 150zł. W trakcie spotkania naprawdę dużo nauczymy psa - zobaczysz, że pies wiele rzeczy 'załapie' już na pierwszej lekcji. Cena szkolenia psa może ulec zmianie - jeśli mieszkasz na dalekim krańcu Wrocławia i dojazd do Ciebie będzie z mojego miejsca zamieszkania utrudniony i bardzo odległy.

  rottweiler pies szczeniak

  Pozytywne szkolenie psów

  Preferuję pozytywne metody szkolenia psów - choć nie ograniczam się tylko do metod pozytywnych. Metodę dobieram 'pod psa' - w zależności od rasy, wieku i charakteru psa oraz od tego na jakim poziomie jest szkolenie i czego dotyczy dobieram odpowiednią metodę szkolenia psa. Pozytywne szkolenie jest preferowaną przeze mnie metodą. Szkolenie pozytywne psa opiera się o nagradzanie dobrych zachowań- pokażę Ci wszystko na Twoim psie, na żywo, gdy się spotkamy - na razie nie musisz wszystkiego rozumieć - jeśli jednak szukasz trenera znającego się na pozytywnym szkoleniu psów to dobrze trafiłaś.

   

   

  amstaff dorosły pies

  Klikerowe szkolenie psa - czyli tresura z użyciem klikera

  Tym również się zajmuję - jeśli chcesz się dowiedzieć jak używać klikera w trakcie szkolenia psa to zapraszam do mnie na lekcje. Potrzebne będzie kilka lekcji szkoleniowych aby wszystko dokładnie omówić i przećwiczyć - jednak już na pierwszej lekcji zaczniemy klikera używać i będziesz mogła kontynuować szkolenie psa klikerem w domu.

   

  pies buldog francuski szczeniak

   

  Tresura psów - zajęcia z treserem

  "Tresura psa" to dla mnie to samo co "szkolenie psa" a 'treser psów' to synonim dla 'instruktora szkolenia psów'. Tresura psa to inne określenie na proces szkoleniowy - wychowując psa uczymy go rozumienia naszych słów. Mówiąc bardzo prosto uczymy naszego psa języka polskiego, chcemy go nauczyć co nasze słowa znaczą abyśmy mogli to wykorzystywać jako komendy wydawane psu. Tresowanie psa to nie jest nauka cyrkowych sztuczek, ani nie ma w tym nic nieprzyjemnego dla psa.

  Psie przedszkole

  Nie prowadzę przedszkola dla psów - ze szczeniakami zapraszam również na indywidualne lekcje. (przedszkole dla psa Wrocław)

  Opinie - Szkolenia psów w Szkole Doberman we Wrocławiu

  Wejdź do działu referencje, aby przeczytać opinie na temat szkolenia psów jakie prowadziłem. To oczywiście tylko wycinek informacji o mnie.

  Skorzystaj z mojego doświadczenia - to bardzo Ci się przyda - bo nie każda metoda zasłyszana w telewizji czy przeczytana w książce będzie dobra dla Twojego psa - ja przez lata przerobiłem wiele metod na dziesiątkach różnych psów - teraz dużo lepiej mi wychodzi wybranie najlepszej metody dla konkretnego psa. Obserwując mowę ciała psa i wysyłane przez niego sygnały oraz obserwując to jak pies się zachowuje względem Ciebie podpowiem Ci co i jak robić z Twoim psem aby jak najszybciej zauważyć pozytywne zmiany w zachowaniu psa.


  • Poznasz metody szkoleniowe, które sprawią, że pies będzie chętnie wracał do Ciebie gdy go wołasz.
  • Nauczymy Twojego psa, żeby wracał do Ciebie na zawołanie, nawet gdy zobaczył obcego psa lub gdy wybiegł za bramę.
  • Odkryjesz trzy najważniejsze RZECZY KTÓRYCH MUSISZ UNIKAĆ jeśli chcesz wychować sobie posłusznego psa.
  • Napisz do mnie lub zadzwoń, rozpoczniemy szkolenie Twojego psa: kontakt

  Zadzwoń lub napisz:

  508 194 283
  michal@szkola-doberman.pl