Szkolenie psów Wrocław Psie Pole - oferta

Szkolenie psów Wrocław Psie Pole

michał szen

Bardzo skuteczne - indywidualne lekcje szkolenia psów we Wrocławiu na Psim Polu. Tresura psa odbywa się w Twoim domu. Prowadzone przeze mnie szkolenie psów jest oparte o nowoczesne i potwierdzone naukowo metody.

• Najczęściej zajmuję się szkoleniem psów z zakresu posłuszeństwa - uczymy psa dobrego zachowania na smyczy w trakcie spacerów i grzecznego zachowania w domu
  • Specjalizuję się w szkoleniach 'pies i dziecko' - często szkolę psy pod kątem przybycia dziecka do domu - omawiamy różne scenariusze jakie mogą się wydarzyć gdy dziecko zjawi się w domu i przygotowujemy zarówno siebie jako członków rodziny jak i psa na pojawienie się dziecka w domu. Dążymy do tego, żeby pies zaakceptował dziecko, polubił je i aby razem potrafili w zgodzie spędzać czas.
  • Nie zajmuję się szkoleniem psów obronnych - jeśli szukasz szkolenia obronnego to zgłoś się do innej szkoły dla psów we Wrocławiu.
  • Nie mniej jednak szkolę psy wszystkich ras - również z grona ras uznawanych za agresywne - uczymy te psy tak jak wszystkie inne tego aby były posłuszne i aby chciały z nami współpracować. Opieramy się w dużej mierze o budowanie pozytywnej relacji z psem - aby pies 'chciał' a nie tylko 'musiał' nas słuchać.
  • Jeśli lubisz duże rasy psów to może zainteresują Cie moje artykuły: szkolenie owczarka niemieckiego, szkolenie berneńskiego psa pasterskiego, szkolenie psa cane corso
  • Jeśli natomiast masz małego psa rodzinnego to również nic nie stoi na przeszkodzie aby go wyszkolić - małe psy maja często duże braki wychowawcze - bo są zostawiane same sobie - psy małych ras również należy szkolić i wychowywać. Poczytaj: szkolenie psów shihtzu, szkolenie labradora, szkolenie goldena
  • Najbardziej korzystne dla Ciebie byłoby gdybyś na szkolenie psa przyszedł gdy pies jest szczeniakiem - gdy pies ma 3miesiące to już należy go szkolić - bardzo dużo nauczymy psa przez miesiąc - także nie ma co czekać aż pies urośnie. Braków szkoleniowych z dzieciństwa psa czasami nie można przeskoczyć - albo też bywa to trudne - gdy chcesz mieć perfekcyjnie wychowanego psa to zacznij szkolenie psa wcześnie - wtedy będzie dużo łatwiej niż gdy pies będzie miał rok czasu. Nie znaczy to jednak że psów starszych nie można szkolić - możemy szkolić nawet psa 10letniego - jednak wtedy jeśli pies ma jakieś swoje wyuczone złe zachowania to zmiana zachowania psa może być dużo trudniejsza niż gdy byłby on szczeniakiem. Szkolenie psów w podeszłym wieku jest możliwe - trzeba mieć tylko trochę więcej cierpliwości i systematycznie ćwiczyć z psem.

Indywidualne Szkolenie psów - Wrocław Psie Pole

Cennik szkolenia psa - Wrocław Psie Pole

Godzinna lekcja szkoleniowa

1godzina (60min)

• Szkolenie psa z dojazdem do Twojego domu
  • Intensywny godzinny trening szkolenia psa pod okiem intruktora
  • Ćwiczenia i wyjaśnienia - jak postępować z psem
  • Utrwalasz wszystkie ćwiczenia z psem ćwicząc z nim samodzielnie w inne dni tygodnia

Spotykamy się zwykle co tydzień przez 3-6tygodni - aby omawiać postępy jakie zrobił pies - i ustalamy zadania do wykonania z psem na dany tydzień. Wiesz dzięki temu co masz robić i na jakich rzeczach się skupić aby psa nauczyć danego zachowania. Niektóre rzeczy nauczyć psa szybko - w jeden czy 2dni - a z niektórymi rzeczami będzie trzeba więcej poćwiczyć - np. chodzenie blisko przy nodze bez odchodzenia na boki to ćwiczenie trudne dla psa i wymaga więcej czasu i pracy niż nauczenie psa komendy 'leżeć'.

150zł / godzinne szkolenie psa pod okiem instruktora

W wielu sytuacjach zupełnie wystarcza pakiet 3lekcji szkolenia psa - jest to takie minimum szkoleniowe które odbywam z klientami - przez 3tygodnie naprawdę sporo nauczymy psa - zresztą już po pierwszej lekcji zobaczysz efekty - jednak warto na początku nauczyć psa prostych rzeczy i sprawić że pies polubi szkolenie i będzie chętnie robił to co mu każemy - a potem dopiero uczymy psa trudniejszych rzeczy, takie które wymagają od psa więcej skupienia i uwagi lub są bardziej precyzyjne - np.siadanie równo przy nodze z naszej lewej strony to bardziej precyzyjne zadanie niż tylko zwykły 'siad'. Jeśli Twój pies jest agresywny lub bardzo zalękniony i źle reaguje na obce psy czy obcych ludzi to szkolenie trwa zwykle kilka tygodni dłużej, bo najpierw musimy psa agresywnego czy lękliwego 'wyprowadzić na prostą' a potem dopiero go uczyć komend.

Kontakt:
Telefon:508-194-283
Email: michal@szkola-doberman.pl
Dzwoniąc lub pisząc daj znać, że chodzi o 'szkolenie psów na Psim Polu we Wrocławiu' bo dojeżdżam do klientów w różnych miastach.

Kontakt

TAGI: szkolenie psów na Psim Polu we Wrocławiu, Szkoła dla psów Wrocław Psie Pole, Psie Pole Wrocław szkolenie psów, tresura psa Wrocław Psie Pole, Szkolenie Psów Wrocław na Psim Polu i w okolicach Psiego Pola, Najlepsza szkoła dla psów Wrocław, gdzie jest we wrocławiu szkoła dla psów na psim polu, szkolenie psów wrocław psie pole, tresura psów psie pole wrocław.