Szkolenie psów Sława i okolice - nowoczesne metody

piesSzkolenie psów Sława i okolice - indywidualne lekcje z trenerem.


Prowadzę szkolenie psów w Sławie i okolicach - przyjadę do Ciebie i przez godzinę będziemy z Twoim psem ćwiczyć różne komendy i będziemy uczyć psa nowych zachowań. Jeśli Twój pies nie zna podstawowych komend takich jak 'siad', 'leżeć', 'zostań', 'na miejsce', 'nie rusz' to nauczymy go tego dość szybko - bo takie podstawowe rzeczy zwykle bardzo szybko da radę nauczyć każdego psa.

Co innego jeśli Twój pies jest agresywny lub bardzo strachliwy - wtedy szkolenie psa trwa dłużej - dla agresywnych lub strachliwych psów potrzeba więcej czasu i więcej cierpliwości aby zauważyć postępy - często trwa to 2tygodnie lub nawet miesiąc aby pies się zmienił. Wszystko oczywiście zależy od konkretnego przypadku psa, od jego historii, temperamentu i od tego ile czasu poświecisz na ćwiczenia z psem.

  1. Najlepiej przyjść na szkolenie ze szczeniakiem, jednak i ze starszym psem warto przyjść na szkolenie bo psy się uczą przez całe życie i znam psy które nic nie umiały (nawet nie znały komendy 'siad') a po 2-3lekcjach ze mną były lepiej wyszkolone niż 90% innych psów jakie spotykasz na spacerach czy u znajomych. Także zapraszam serdecznie na lekcje nawet starsze psy.
  2. Szczeniaki od 3miesiąca życia uczymy już tych wszystkich podstawowych komend z zakresu posłuszeństwa i uczymy psa dobrego zachowania na smyczy na spacerze.
  3. Nie ma co czekać aż pies dorośnie i dopiero wtedy go szkolić - stosuję nowoczesne pozytywne metody szkolenia psów i za pomocą odpowiedniego systemu nagród szybko nauczysz szczeniaka wszystkich komend bez jakiejkolwiek presji - zobaczysz jak szybko w godzinę Twój pies nauczy się kilku komend.
  4. Jeśli Twój pies ma pół roku lub więcej to tym bardziej zapraszam na szkolenie - u szczeniaków jedyny minus szkoleniowy to taki, że szybko tracą koncentrację i szczeniak zwykle po 15minutach jest znudzony i nie chce mu się ćwiczyć a ze starszym psem można poćwiczyć dłużej, pies dłużej jest skupiony na wykonywaniu poleceń.
  5. Nie ważne jakiej rasy jest Twój pies - czy to chart, owczarek czy buldog - każdego psa wyszkolimy.

Szkolenie psów w Sławie z dojazdem do klienta - zobaczysz szybkie efekty szkolenia psa

Niezależnie od tego jaki masz problem ze swoim psem damy radę go zmienić i wyszkolić - napisz lub zadzwoń aby omówić szczegóły - opowiesz mi o swoim psie i porozmawiamy o tym co można z nim zrobić pod kątem szkoleniowym. Jest wiele rzeczy w szkoleniu psów, których można szybko psa nauczyć i pies bardzo szybko załapie o co nam chodzi - z innymi sprawami trzeba mieć więcej cierpliwości i trzeba poświęcić na to więcej czasu - w zależności od ilości poświęconego czasu na szkolenie psa i od charakteru psa szkolenie może zająć różną długość czasu - czasami już po pierwszej lekcji szkolenia psa widać wielką zmianę w jego zachowaniu, a czasami trzeba z psem poćwiczyć 2-3tygodnie aby pies się zmienił.

szkolenie psów sława

Profesjonalna Tresura Psów Sława i okolice - Szkoła Szkolenia Psów "Doberman" - Zapraszam

Trafiali tu ludzie szukający w internecie takich haseł jak: 67-410 Sława miasto w woj.lubuskim, w powiecie wschowskim (zobacz: szkolenie psów wschowa) - Bagno, Ciosaniec, Droniki, Gola, Krążkowo, Krępina, Krzepielów, Lipinki, Lubogoszcz, Nowe Strącze szkolenie psów, Przybyszów, Radzyń, Spokojna, Stare Strącze, Tarnów Jezierny, Wróblów, Szkolenie psów Sława, szkoła dla psów w Sławie, Tresura psów, Treser psów w Sławie, Sława szkolenie psa i tresura, szkolenie owczarków niemieckich, szkolenie labradorów, Sława szkolenie psów z dojazdem do klienta, tresura i szkolenie psa - gmina sława, tresura psów w Głogowie, tresura psów w Lesznie, Szkoła dla Psów Zielona Góra lubuskie, szkoła dla psów polkowice