Szkolenie psów Zielona Góra - SZKOŁA DOBERMAN - tresura * ZAPISY *

Szkolenie psów Zielona Góra

Najbardziej skuteczne i nowoczesne szkolenie psów w Zielonej Górze.


michał szen i figa

Hej, nazywam się Michał, i udzielam lekcji szkolenia psów w Zielonej Górze i okolicach.
Używane przeze mnie metody szkoleniowe są bardzo proste do powtórzenia - wszystko dokładnie Ci wyjaśnię jak samodzielnie szkolić psa. Ty też dasz sobie radę ze swoim psem i nauczysz go posłuszeństwa z moją pomocą.

Najczęstsze problemy jakie ludzie maja z psem, a które dość szybko możemy zniwelować to:
-pies skacze na ludzi z radości, bo chce się z ludźmi przywitać.
-pies ciągnie na smyczy i ciężko się z nim spaceruje, bo takie ciągniecie przez psa jest dla nas ludzi niezbyt przyjemne (z resztą i pies sie wtedy meczy).
-pies nie zna komend takich jak 'zostań' czy 'leżeć' - przez co czasami ciężko nad psem zapanować
-pies nigdy nie był odpowiednio szkolony i nie potrafi się opanować gdy coś go interesuje - pies szaleje z radości gdy mu coś sie spodoba, lub ucieka i nie wraca.
-pies nie był na szkoleniu z zakresu posłuszeństwa i niestety ale nie ma dobrze wypracowanej komendy 'do mnie' - także w wielu sytuacjach pies wybiera ucieczkę lub podążanie jakimś tropem zamiast powrotu do właściciela.
-pies nauczył się zebrać przy stole i wymusza jedzenie.
-pies meczy i zaczepia gości którzy przychodzą do domu i nie daje im spokoju.

Już po pierwszej lekcji szkolenia psa zobaczysz dużą zmianę w zachowaniu swojego psa. Nieważne jakiej jest rasy i w jakim jest wieku.

  Są też inne problemy z psich zachowaniem, które wymagają zwykle dłuższych treningów i terapia zachowań takiego psa zwykle trwa dłużej:

 • -pies boi się zostawać samemu w domu - pies dostaje ataków paniki i cierpi gdy zostaje sam, bo ma lek separacyjny.
 • -pies pilnuje miski lub zabawki i przejawia agresje, gdy ktoś zbliża się do miski lub jego zabawki. Pies może też pilnować danego miejsca i go bronic.
 • -pies jest agresywny, i właściciel nie wie jak go zmienić aby pies przestał być agresywny.
 • -pies jest bardzo strachliwy i wycofany - pies boi sie 'byle czego' i caly czas chodzi wystraszony i spięty.
 • -pies jest 'po przejściach' - adoptowany ze schroniska lub z jakiejś interwencji i pies ma wiele złych wspomnień związanych z rożnymi sytuacjami i zachowaniami.

Nad wszystkimi tymi problemami z zachowaniem psów można pracować - oczywiście im wcześniej się zacznie szkolenie tym szybciej pies pozbędzie się złych nawyków. Dlatego zgłoś się na szkolenie - wyślij zapytanie lub zadzwoń. Czasami problem który masz ze swoim psem jest bardzo prosty do rozwiązania i nie potrzebnie się meczysz - czasami po godzinnej lekcji szkoleniowej problem znika.
Opisz sytuacje swojego psa, umówmy się na pierwsza lekcje szkoleniowa i zacznijmy proces szybkiej zmiany zachowania psa.Podczas lekcji szkolenia psa zobaczę jak Twój pies się zachowuje, jaki ma charakter i dobiorę dla niego odpowiedni zestaw ćwiczeń.
Pokażę Ci jak z psem postępować 'na co dzień' aby pies Cię słuchał i aby zmiana jego zachowania utrzymała się na stałe.


Szkolenie szczeniaka - Psie przedszkole dla szczeniąt - socjalizacja szczeniąt.

Gdy masz szczeniaka to niezwykle ważne jest jego socjalizowanie (tzw.socjalizacja szczeniąt) - gdy piesek ma 2-4miesiace - to krytyczny moment aby psa w odpowiedni sposób zapoznać z całym otaczającym go światem - pies powinien poznawać codziennie nowe przedmioty, sytuacje i rożnych ludzi. Gdy pies jest odpowiednio socjalizowany to zapoznaje te wszystkie rzeczy i sytuacje które potem będzie widywał w swoim życiu i jest potem spokojny gdy to widzi.
Szczeniak bez dobrze przeprowadzonej socjalizacji wyrasta na psa bardzo strachliwego lub agresywnego. Napisz do mnie jeśli masz 2-3miesiecznego szczeniaka - zacznij w odpowiedni sposób socjalizować szczeniaka - nie trać ani jednego dnia więcej!
Wybór i kupno szczeniaka - jeśli jeszcze nie masz psa - a chcesz aby to był Twój super ukochany pies dla Ciebie i Twojej rodziny - to zasięgnij porady na temat tego jakiego psa wybrać, jakiego psa kupić lub adoptować.
Na prawdę lepiej poświecić miesiąc więcej na szukanie odpowiedniego dla nas psa niż potem przez 10lat życia psa zmagać się z jego problematycznymi zachowaniami lub trudnym charakterem.

Szkolenie psów Zielona Góra - Bardzo skuteczne, amerykańskie metody szkolenia psa.

szkolenie psów

Szkolenie psów w Zielonej Górze prowadzę po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub e-mailowym

Skorzystaj z tego formularza aby wysłać do mnie wiadomość - napisz jakiego masz psa i czego chcesz go nauczyć.

  Twoje imię (wymagane)

  Twój Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Przepisz:
  captcha

  W sprawie szkolenia psa w Zielonej Górze lub okolicach zadzwoń lub napisz - poniżej znajdziesz mój numer telefonu i adres e-mail
  michał szen

  508 194 283
  michal@szkola-doberman.pl

  CENNIK INDYWIDUALNEGO SZKOLENIA PSA W Zielonej Górze z dojazdem do klienta

  1 lekcja z dojazdem na terenie Zielonej Góry

  150zł

  Godzinna lekcja szkolenia psa u Ciebie w domu

  • Rozpoznanie potrzeb szkoleniowych
  • Ćwiczenia specjalnie dobrane dla Twojego psa
  • Demonstracja i solidne przećwiczenie dobranych ćwiczeń
  • Uczymy psa tych komend których chcesz psa nauczyć

  3 lekcje szkolenia psa w Zielonej Górze

  400zł

  Najpopularniejszy pakiet ćwiczeń.

  • Oszczędzasz 50zł. Za trzecią lekcję płacisz 100 a nie 150zł.
  • Co tydzień nowe ćwiczenia dla psa
  • Podnosimy poprzeczkę z lekcji na lekcję
  • Omawiamy postępy jakie pies zrobił, uczymy psa coraz trudniejszych komend
  • Dostajesz plan ćwiczeń na email
  • Możliwy kontakt telefoniczny i porady treningowe w trakcie tych 3tyg ćwiczeń.

   


  Jeśli jesteś z innego miasta niż Zielona Góra - to zadzwoń do mnie, jeśli Twojego psa nie można przywieźć na szkolenie to przyjadę do Ciebie i przeprowadzę szkolenie Twojego psa w Twoim miejscu zamieszkania - musimy jedynie uzgodnić ewentualne dodatkowe koszty dojazdu.


  Pakiet 3 godzin szkolenia psa w Zielonej Górze w cenie 400zł. Indywidualne lekcje - szkolenie psów w domu w Zielonej Górze - szkoła posłuszeństwa dla psów - kurs 3 godzinny szkolenia psa w trybie indywidualnym. Szkolenie psa w Zielonej Górze z dojazdem do klienta.
  szkolenie psów zielona góra tresura
  Internauci trafili na tę stronę stosując takie wyrażenia jak: 2021, oferta i zapisy, hodowla psów zielona góra, pozytywne szkolenie psów, szkolenie psów metodami pozytywnymi, szkolenie psów pies, szkolenie psów Wrocław, szkolenie psów lubuskie, tresura psów zielona góra, związek kynologiczny zielona góra, hodowla psów lubuskie, szkolenie psów nowa sól, szkolenie i tresura lubuskie, szkolenie psów filmy, psie przedszkole zielona góra, tresura psów lubuskie, związek kynologiczny w polsce oddział zielona góra, szkolenie psów w zielonej górze, tresura psa zielona góra, tresura psów, szkolenie psów leszno, schronisko dla bezdomnych zwierząt w Zielonej Górze