Żmigród - indywidualne lekcje szkolenia i tresury psa

Szkolenie psów Żmigród - Szkoła dla psów "Doberman"

michał szenWitaj, prowadzę szkolenie psów w Żmigrodzie tylko w formie indywidualnych lekcji szkolenia psa - przyjeżdżam do Ciebie i szkolimy Twojego psa w Twoim domu lub idziemy z psem na spacer i szkolimy go na spacerze. Pokażę Ci jakie stosować metody i techniki aby psa nauczyć posłuszeństwa.

Szkolenie psów najczęściej prowadzę u klientów we Wrocławiu - jednak dojeżdżam również do klientów w Żmigrodzie i okolicach - także mogę przyjechać również do Ciebie i Twojego psa

• Stosuję bardzo nowoczesne metody szkolenia psów - metody te pozwalają szybko wyszkolić psa - nawet takiego którego inni uważają za trudnego do szkolenia
  • Skupiam się na szkoleniach psów pod kątem posłuszeństwa - najczęściej uczymy psa spokojnego zachowania w domu i na spacerze
  • Przygotowuję psy do życia w mieście - aby nie bały się dużego ruchu samochodów, tramwajów itd itp oraz by reagowały pozytywnie na obce osoby
  • Moją specjalnością jest szkolenia psa pod kątem dobrego zachowania z dziećmi - uczę psy dobrych manier przy dzieciach
  • Szkolić można wszystkie psy - bez względu na rasę i wiek - możemy zaczynać szkolenie gdy pies ma 2-3miesiące - choć nie rezygnuj ze szkolenia gdy masz starszego psa - gdy pies ma nawet 5-10lat to można go szkolić.

Szkolenie psów Żmigród - Indywidualne lekcje z trenerem - to najwyższa jakość szkolenia psa.

Zobaczysz, że bardzo dużo nauczymy Twojego psa już na pierwszej lekcji szkoleniowej - zadzwoń do mnie, omówimy przypadek Twojego psa - to z czym jest problem w jego zachowaniu lub czego chcesz go nauczyć i rozpoczniemy szkolenie pod tym kątem już na pierwszej lekcji. Dostaniesz ode mnie wiele wskazówek i instrukcji jak postępować z psem i jak go szkolić.

szkolenie psów

W sprawie szkolenia psa w Żmigrodzie zadzwoń lub napisz do mnie

Skorzystaj z tego formularza aby wysłać do mnie wiadomość - napisz jakiego masz psa i czego chcesz go nauczyć? Podaj poprawny adres email bo inaczej nie będę mógł odpisać - lub najprościej zadzowń do mnie aby omówić przypadek Twojego psa.

Twoje imię (wymagane)

Twój Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Przepisz:
    captcha

W sprawie szkolenia psa w Żmigrodzie zadzwoń lub napisz - poniżej znajdziesz mój numer telefonu i adres e-mail
    michał szen

michal@szkola-doberman.pl

Cena szkolenia psa w Żmigrodzie:
    Indywidualna lekcja szkolenia psa u Ciebie w domu w Żmigrodzie lub okolicy Żmigrodu kosztuje 150zł, pakiet 3 lekcji szkolenia psa w cenie 400zł. Każda lekcja trwa 60 minut i jest wypełniona ćwiczeniami specjalnie dobranymi do Twojego psa. Koncentrujemy się na tym aby szybko psa nauczyć konkretnych rzeczy.
    szkolenie psów żmigród

Internauci trafili na stronę wyszukując w internecie takie hasła jak: szkolenie psów Żmigród, szkolenie psów, tresura psów Żmigród, szkolenie psów Żmigród k.Wrocławia, szkolenie psów niedaleko Żmigrodu, tresura psów woj dolnośląskie, szkoła dla psów w Żmigrodzie, treser psów Żmigród 55-140, zobacz także: szkolenie psów w trzebnicy, szkolenie psów w rawiczu, szkolenie psów w ścinawie, szkolenia psów w obornikach śląskich, szkolenia psów na dolnym śląsku, szkoła dla psa wrocław