Szkolenie Psów Rawicz i okolice - indywidualnie lekcje

Szkolenie psów Rawicz i okolice z dojazdem do klienta!

Nowoczesne metody szkolenia psów - bardzo wysoka skuteczność - szybko wyszkolimy Twojego psa!

szkolenie psów

michał szenWitaj, jeśli jesteś z Rawicza lub okolic to możemy się spotkać na indywidualne lekcje szkolenia psa - mieszkam aktualnie w Głogowie, jednak dojeżdżam do klientów do okolicznych miast, trzeba się ze mną wcześniej umówić, jednak bywam też w Rawiczu co jakiś czas, więc masz okazję podszkolić swojego psa pod moim okiem.

Jeśli nie znasz się na szkoleniu psów - to wszystkiego się dowiesz ode mnie - pokażę Ci jak szkolić psa, już na pierwszej lekcji myślę, że nauczymy go kilku nowych komend. Potem ćwiczysz to wszystko samodzielnie ze swoim psem - powiedzmy przez tydzień i po tygodniu znowu się spotykamy i ćwiczmy z psem, uczymy psa na drugiej lekcji bardziej zaawansowanych komend.

Każda lekcja ze mną trwa godzinę, dlatego też nie damy rady przerobić wszystkich komend w jedną lekcję, bo musisz poznać trochę teorii, zademonstruję Ci jak uczyć psa jakiejś komendy i potem zaczynamy ćwiczyć z psem. Psy często potrafią się skupić tylko na kilka minut a potem trzeba im zrobić przerwę, dlatego zwykle nie możliwym jest aby pełne 60minut nonstop coś chcieć od psa 🙂 Dlatego zwykle potrzeba 3-4lekcji szkoleniowych aby nauczyć psa posłuszeństwa w domu i na spacerach. No chyba, że Twój pies ma już spore doświadczenie treningowe to wtedy takie rzeczy są możliwe, ale zwykle na początku gdy widzimy się pierwszy raz to pies nie jest przyzwyczajony do tak intensywnego uczenia się, do myślenia i przyswajania komend i zwykle po krótkim czasie ma ochotę na przerwę. Wtedy dajemy psu odpocząć a my omawiamy dalej metody szkoleniowe i odpowiadam na Twoje pytania a propo postępowania z psem.

Możesz przyjść na szkolenie zarówno ze szczeniakiem jak i psem dorosłym albo nawet z psem seniorem - każdego psa możemy wyszkolić, bo psy uczą się przez całe życie. Ze względu na rasę pies może mieć jakieś predyspozycje, lub z pewnymi aspektami szkoleniowymi może iść łatwiej owczarkowi niż psu husky - jednak szkolimy psa każdej rasy - ważne aby zacząć szkolenie - potem już będzie coraz lepiej.


szkolenie psów rawicz

Szkolenie psów w Rawiczu w trybie indywidualnych lekcji z trenerem możesz zamówić telefonicznie lub poprzez wiadomość e-mail.

Zadzwoń lub napisz do mnie - aby omówić sprawę szkolenia Twojego psa - mój tel.508-194-283.


Tresura Psów Rawicz - lekcje 1na1 z instruktorem - tylko dla Ciebie i Twojego psa

Szkolenie psów w Rawiczu prowadzę tak jak w innych miastach - tylko w trybie indywidualnym - to daje najlepsze rezultaty dla psów początkujących - bo zwykle na samym początku szkolenia pies jeszcze nie rozumie tego, że najlepiej słuchać właściciela i tego co on mówi - i gdy z takim psem pójdziesz na szkolenie grupowe, to Twój pies będzie zainteresowany innymi psami, będzie chciał witać obcych ludzi, lub będzie może trochę wystraszony lub niepewny - w takich warunkach słabo idzie szkolenie psa, gdy on Ciebie nie słucha tylko zwraca uwagę na wszystko co jest dookoła niego.
Z takim psem dużo lepiej najpierw odbyć kilka lekcji indywidualnych z trenerem w domu lub w okolicy domu i nauczyć psa skupiania uwagi na opiekunie i tego, żeby pies się nie interesował niczym innym jak tylko właścicielem i tym co on do niego mówi.

Behawiorysta - konsultacje i terapia zaburzeń psiego zachowania - Psi psycholog

Konsultacje behawiorystyczne to sesje szkoleniowe polegające na analizie problematycznego zachowania psa. Gdy pies jest młody i dopiero wszystkiego się uczy nie mówimy o pójściu z psem na wizytę do behawiorysty tylko nazywamy to normalnym szkoleniem psa i nauką komend oraz zasad panujących w domu. Spotkanie z behawiorystą dotyczy zwykle bardziej złożonych problemów lub zachowań mocno destrukcyjnych lub mocno utrwalonych i trudnych do zmiany (dla osoby bez odpowiedniej wiedzy). Psi behawiorysta pomoże zmienić trudne zachowanie psa.


szkolenie psów rawicz tresura psa

Zadzwoń aby omówić sprawę szkolenia Twojego psa!
Szkolenie psa możemy rozpoczynać gdy pies ma 3 miesiące - ale jak jest dużo starszy to też nic nie szkodzi - damy radę wyszkolić nawet starego psa.


Inni trafili na tę stronę szukając w internecie takich haseł jak: szkolenie psów w Rawiczu, tresura psów Rawicz z dojazdem do klienta, szkoła dla psów wielkopolskie, 63-900 Rawicz, Sarnowo Rawicz, Sierakowo, Stare miasto Rawicz szkolenie psów i wychowanie psa, treser psów w Rawiczu, szkolenie owczarków niemieckich Rawicz, gdzie iść z psem na szkolenie w Rawiczu, szkolenie labradora w Rawiczu, łaszczyn, żylice, gdzie zapisać psa na szkolenie psów w Rawiczu, najlepsza szkoła dla psów w Rawiczu, przedszkole dla szczeniąt Rawicz, szkolenie szczeniaka.


bernenski pies pasterski szkolenie
szkolenie owczarka niemieckiego
cane corso
Szkolenie psów w Rawiczu w szkole szkolenia psów DOBERMAN. To oferta dla miasta Rawicz. Telefon w sprawie szkolenia psów w Rawiczu: 508-194-283 - powiedz na wstępie, że chodzi o szkolenie psów w Rawiczu a nie w innym mieście.