Pies reaktywny. Behawiorysta dla psów reaktywnych

Pies reaktywny szkolenie. Behawiorysta dla psów reaktywnych

Specjalny program szkoleniowy dla psów reaktywnych - Behawiorysta dla psów reaktywnych.

pies reaktywny behawiorysta szkolenieCześć! Mam dla Ciebie super ofertę zajęć, które pomogą Twojemu reaktywnemu psiakowi stać się spokojniejszym i łatwiejszym w obsłudze. Ale zanim przejdę do szczegółów, wyjaśnijmy sobie czym właściwie jest ta cała reaktywność. Wyobraź sobie, że idziesz sobie spokojnie ulicą, a tu nagle ktoś krzyczy Ci prosto do ucha albo rzuca petardę pod nogi. Pewnie byś podskoczył, spanikował, może nawet chciał uciec gdzie pieprz rośnie. No i pies reaktywny ma podobnie - reaguje przesadnie i gwałtownie na różne bodźce, które go przerażają lub denerwują. Może szczekać, warczeć, szarpać się na smyczy jakby go ktoś gonił z widłami. Słowem - robi sceny jak rozwydrzony nastolatek.

Ale spokojnie, jest nadzieja!

Moja oferta to cykl zajęć, podczas których nauczysz się jak pomóc swojemu psu ogarnąć te emocje i wyluzować.

Pies reaktywny - oferta szkoleniowa

W programie szkoleniowym dla psów reaktywnych mamy m.in.:

  • Naukę odwracania uwagi psa od stresujących bodźców. Będziemy ćwiczyć skupianie się na Tobie zamiast na tym strasznym yorku za płotem.
  • Trening relaksacji i wyciszenia. Pies pozna jogę, medytację i aromaterapię. No dobra, żartuję, ale nauczy się jak się wyluzować i odpuścić.
  • Socjalizację na luzie. Będziemy oswajać pieska z różnymi bodźcami, ale bez spiny - w jego tempie i z dużą ilością przysmaków.
  • Ćwiczenia budujące pewność siebie. Bo wiadomo, jak się człowiek czuje pewniej, to i mniej się wszystkiego boi. To samo działa na psy!

A to tylko część atrakcji. Dodatkowo dostaniesz ode mnie garść cennych porad jak radzić sobie z psem reaktywnym na co dzień, żeby nie zwariować. Bo wiadomo, życie z takim charakternym zwierzakiem to czasem koszmar, ale dzięki odpowiedniemu podejściu i konsekwencji można z tego wyjść obronną łapą.

Więc jeśli masz dość ciągłego stresowania się na spacerach, uciekania przed innymi psami i słuchania jazgotu Twojego pupila - zapisz się na moje zajęcia! Gwarantuję, że po ich ukończeniu będziesz patrzeć na swojego psa z dumą i myśleć "Ale z niego fajny pies".

No i sąsiedzi przestaną Cię omijać szerokim łukiem, co też jest jakimś plusem. To jak, wchodzisz w to? Nie zwlekaj, bywają takie miesiące że mam odległe terminy na szkolenie, więc zapisz się czym prędzej i zajmij miejsce w kolejce na zajęcia! Twój pies będzie Ci wdzięczny, słowo szkoleniowca!

Cena szkolenia psa reaktywnego

Pierwsza konsultacja jest najważniejsza, bo pies zostanie zdiagnozowany i dobrany zostanie dla niego plan szkoleniowy. Po pierwszej lekcji psi behawiorysta będzie mógł ocenić jak długo potrwa szkolenie psa i ile godzin szkoleniowych będzie potrzebnych. Przy poradach i konsultacjach online możliwe są rabaty. Przy wizytach na żywo w domu klienta do cena wzrośnie o koszt dojazdu. Najniższe ceny porad behawiorystycznych mogę zaproponować dla klientów z miejscowości: Głogów, Lubin, Leszno. Poniżej aktualny cennik porad i konsultacji u psiego behawiorysty.
Cena konsultacji wynosi 150zł/godzinę.

Zapisy na kurs 'szkolenie psa reaktywnego':

  1. wyślij email na adres michal@szkola-doberman.pl
  2. lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie szkola-doberman.pl/kontakt
  3. albo napisz do mnie na Messanger: Profil Szkola-Doberman na Facebooku
Wypełnij formularz - zapisz się na szkolenie z psem