Szkolenie Psów Myśliwskich Wrocław - Indywidualne lekcje

Indywidualne lekcje z instruktorem
Szkolenie Psów Myśliwskich Wrocław

szkolenie psów
michał szen

 1. Prowadzę szkolenie psów myśliwskich w całym Wrocławiu i okolicach z dojazdem do klienta
 2. Indywidualne szkolenie psa daje dużo lepsze rezultaty dla psów myśliwskich niż szkolenie grupowe - wielu rzeczy trzeba najpierw psa nauczyć 'na spokojnie' w znanej mu okolicy
 3. "Do mnie" - uczymy psa aby wracał do nas gdy go wołamy - nawet gdy go zainteresuje jakiś inny pies czy zapach (trop).
 4. "Aport" - pies na komendę przynosi nam do rąk wskazany przez nas przedmiot - wiele psów z ras myśliwskich ma wrodzony instynkt do przynoszenia przedmiotów - jednak trzeba u psa wyrobić dobre nawyki aby nie uciekał z przedmiotem i sam się z nim nie bawił, tylko aby przychodził z nim do nas i aby oddawał go do naszej ręki. Uczymy psa też tego aby nie gryzł przedmiotu w trakcie jak go niesie do nas - pies ma trzymać stabilnie aportowany przedmiot.
 5. "Smycz" - wiele psów ras myśliwskich to duże i silne psy - uczymy je zatem chodzenia na smyczy tak aby nie ciągnęły na smyczy. Nie musisz mieć kolczatki czy dławika dla psa - damy radę nauczyć psa chodzenia na smyczy, bez używania takich metod.
 6. "Biegaj" - jest czas pracy i czas odpoczynku - uczymy psa komendy 'biegaj' - aby pies wiedział, że teraz nie musi nas słuchać, pies ma czas dla siebie i może być 'po prostu psem' - ta komenda zwalnia psa z uwagi poświęconej nam - przyda Ci się to, gdy chcesz aby pies dał Ci spokój.
 7. "Zostań" i "Czekaj" - uczymy psa cierpliwości i tego aby umiał się kontrolować - uczysz psa tego, że opłaca mu się trochę powstrzymać i poczekać bo w końcu za swoją cierpliwość otrzyma nagrodę. To może się tyczyć dostania karmy w misce, ale dla psów myśliwskich ważne też jest to, żeby pies czekał przez ruszeniem po aport czy aby czekał przed ruszeniem 'na łów' 🙂
 8. "Zostaw" - uczymy psa rezygnacji z jakiegoś przedmiotu który psa zainteresował - psy myśliwskie często zjadają różne świństwa na spacerach  - można temu w dużej mierze zapobiec i kontrolować psa (poczytaj też: jak oduczyć psa zjadania resztek z trawników)
 9. Szczeniaki odpowiednio socjalizujemy, przyzwyczajamy do pracy w różnych warunkach, uczymy tego że mają być spokojne i nie muszą się bać różnych sytuacji jakie je spotykają w życiu.
 10. Szczeniaki uczymy chodzenia na smyczy, wprowadzamy dobre nawyki związane z aportowaniem poprzez zabawy z psem, uczymy pomału wracania na wołanie.
 11. Psy lękliwe przyzwyczajamy do obcych ludzi i różnych nowych dla nich sytuacji - pies gdy się boi nie myśli - dlatego najpierw trzeba w psie zbudować pewność siebie aby dobrze pracował jako pies myśliwski
 12. Zapraszam na szkolenie w trybie indywidualnym jeśli Twój pies słabo reaguje na Twoje komendy gdy widzi obok inne psy i innych ludzi.

Ludzie trafili na tę stronę szukając haseł: szkolenie psów myśliwskich we wrocławiu, szkolenie psów myśliwskich wrocław, dla psów myśliwskich szkolenie we wrocławiu, tresura psa myśliwskiego wrocław, szkoła dla psów myśliwskich wrocław, indywidualne szkolenie psów myśliwskich wrocław i okolice, szkolenie wyżłów wrocław, szkolenie posokowców wrocław, szkolenie spanieli wrocław, szkolenie psa gończego wrocław, szkolenie psów myśliwskich, szkolenie psów wrocław, szkolenie psów wrocław zakrzów, szkolenie psów we wrocławiu na nowym dworze, szkolenie psów we wrocławiu na psim polu Powiązana strona: treser psów wrocław
szkolenie psów myśliwskich wrocław

Zapraszam na szkolenie w trybie indywidualnym jeśli Twój pies rasy myśliwskiej słabo reaguje na komendy, które mu wydajesz.

Kontakt: michal@szkola-doberman.pl lub telefon: 508-194-283