Szkolenie psów Wrocław Niskie Łąki - Indywidualnie

Indywidualne lekcje z instruktorem
Szkolenie Psów Wrocław Niskie Łąki

szkolenie psów
michał szen

  1. Prowadzę szkolenie psów w całym Wrocławiu i okolicach z dojazdem do klienta
  2. Zapraszam jeśli szukasz indywidualnego podejścia do szkolenia Twojego - takie szkolenie daje najlepsze rezultaty, szybciej uczysz się Ty i Twój pies.
  3. Dla psów które słabo reagują na właściciela w obecności innych psów najlepiej najpierw odbyć kilka lekcji indywidualnym zanim pójdziesz na szkolenie grupowe.
  4. Inne psy i inni ludzie są czasem tak dużym rozproszeniem dla psa, że pies przestaje wtedy myśleć i nie uczy się tak szybko jak wtedy gdyby był w cichym i spokojnym miejscu - dla wielu psów najpierw trzeba poćwiczyć na spokojnie w miejscu psu znanym i spokojnym a potem dopiero tak 'podszkolonego' psa zabierać w bardziej rozpraszające środowisko - gdzie otaczają go inni ludzie i inne psy.
  5. Szczeniaki możemy uczyć podstawowego posłuszeństwa i różnych komend w domu - stopniowo podnosząc psu poprzeczkę i wymagając od niego coraz więcej.
  6. Psy lękliwe i niezbyt pewne siebie źle znoszące bliskie towarzystwo innych psów również nie wyniosą zbyt wiele ze szkolenia grupowego - z nimi też najpierw lepiej odbyć szkolenie indywidualne, a potem dopiero gdy pies przestanie się bać zabierać go na szkolenie w obecności innych obcych dla niego psów.
  7. Zapraszam na szkolenie w trybie indywidualnym jeśli Twój pies słabo reaguje na Twoje komendy gdy widzi obok inne psy i innych ludzi.

szkolenie psów wrocław niskie łąki
Ludzie trafili na tę stronę szukając haseł: szkolenie psów we wrocławiu na niskich łąkach, szkolenie psów wrocław niskie łąki, niskie łąki wrocław szkolenie psów, tresura psa na niskich łąkach, szkoła dla psów niskie łąki wrocław, indywidualne szkolenie psów wrocław niskie łąki, szkolenie owczarków niemieckich niskie łąki wrocław, szkolenie psów wrocław, szkolenie psów wrocław zakrzów, szkolenie psów wrocław nowy dwór, szkolenie psów we wrocławiu na psim polu Powiązana strona: treser psów wrocław
Pakiet 3 godzin szkolenia psa we Wrocławiu na Niskich Łąkach w cenie 360zł.
Indywidualne lekcje - szkolenie psów we Wrocławiu - szkoła szkolenia psów Doberman
Kurs 3 godzinny szkolenia psa w trybie indywidualnym.
Szkolenie psa we Wrocławiu na Niskich Łąkach lub okolicach z dojazdem do klienta.

Zapraszam na szkolenie w trybie indywidualnym jeśli Twój pies słabo reaguje na Twoje komendy gdy widzi obok inne psy i innych ludzi.

Kontakt: michal@szkola-doberman.pl lub telefon: 508-194-283