Szkolenie Psów Wrocław Muchobór - tresura psa

Szkolenie Psów Wrocław Muchobór.
Tylko indywidualne lekcje dla Ciebie i Twojego psa.

Szkolenie Twojego psa możemy rozpocząć gdy pies ma 2-3 miesiące - w tak młodym wieku możemy uczyć psa prostych komend takich jak 'siad' czy 'leżeć'. Bawiąc się z psem na spacerach uczymy go też dobrych nawyków związanych z aportowaniem czy z chodzeniem na smyczy.

Psie posłuszeństwo - Najbardziej praktyczne szkolenie psów pod kątem posłuszeństwa na spacerach. Szkoła dla psów Wrocław Muchobór.

Szkolenie psa warto prowadzić systematycznie, najlepiej w trakcie codziennych spacerów z psem robić krótkie sesje szkoleniowe. Wystarczy czasem 5minut na to, aby się zatrzymać gdzieś w parku i poćwiczyć z psem kilka komend, trochę przypomnieć mu różne elementy psiego posłuszeństwa. Gdy chcesz mieć dobrze wyszkolonego psa, to warto codziennie po trochu ćwiczyć z psem. Gdy zrobisz z psem dwa lub trzy piętnasotminutowe treningi dziennie to naprawdę dużo nauczysz swojego psa w ciągu dwóch tygodni. Uważam, że warto się zmotywować i zainwestować trochę czasu na każdym spacerze z psem aby psu dobrze utrwalić podstawowe komendy bo przecież będziesz żyć z tym psem razem pewnie kilkanaście lat.

Wrocław Muchobór Tresura Psów - zapisy telefoniczne - ustalimy czas i miejsce szkolenia psa

Kontakt telefoniczny
Szkoła Szkolenia Psów Doberman

508 194 283
michal@szkola-doberman.pl

Inne lokalizacje we Wrocławiu: szkolenie psów wrocław agrestowa, szkolenie psów myśliwskich we wrocławiu, ceny szkolenia psów we wrocławiu