Szkolenie psa poradnik praktyczny - jak dobrze wychować psa?

Szkolenie psa poradnik praktyczny - jak dobrze wychować psa?

Zamiast kupować książkę w formie poradnika dużo lepiej zrobisz zapisując się na jedną konsultację z psim szkoleniowcem.

 • Pytasz o co chcesz odnośnie wychowania psa a ja odpowiadam
 • Opowiesz jakiego masz psa, czego chcesz go nauczyć a ja Ci powiem jak się do tego zabrać i jak psa tej konkretnej rzeczy nauczyć
 • Nie tracisz czasu na czytanie mało istotnych informacji, dostajesz wiedzę w pigułce - same konkrety odnośnie tego co robić
 • Dowiesz się jakich błędów unikać w trakcie szkolenia psa
 • Porady jakie otrzymasz będą dostosowane do Twojego psa.

Szkolenie psa poradnik praktyczny

Konsultacje z psim trenerem lub behawiorystą dadzą Ci same praktyczne porady odnośnie szkolenia psa z zakresu posłuszeństwa.
Dostaniesz odpowiedzi na wszystkie pytania typu: jak wychować szczeniaka, jak nauczyć psa żeby nie ciągnął na smyczy, jak pokazać psu że czegoś nie wolno. Te i wiele innych wątpliwości zostanie rozwianych.
Książki poradnikowe odnośnie tresury kosztują zwykle 50-60zł. A w cenie 100zł za konsultację otrzymujesz dostęp bezpośrednio do psiego tresera, który codziennie szkoli psy i posiada ogromne doświadczenie w pracy z psami różnych ras (przejrzyj i poczytaj dział blog o psach).

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj tutaj: szkolenie psów przez internet - lekcje z treserem na SKYPE

 

 

Napisz do mnie korzystając z formularza kontaktowego

  Twoje imię (wymagane)

  Twój Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Przepisz:
  captcha

  Skorzystaj z mojego doświadczenia - to bardzo Ci się przyda - bo nie każda metoda zasłyszana w telewizji czy przeczytana w książce będzie dobra dla Twojego psa - ja przez lata przerobiłem wiele metod na dziesiątkach różnych psów - teraz dużo lepiej mi wychodzi wybranie najlepszej metody dla konkretnego psa.