Buldog francuski miniaturka - zrozum, że taki nie istnieje

Buldog francuski miniaturka - zrozum, że taki nie istnieje

rasy psów - Michał Szen - Dodaj komentarz

Buldog francuski miniaturka a normalny?

  • Nie istnieje coś takiego jak miniaturka buldoga francuskiego.
  • Buldogi francuskie to rasa, w której nie ma wersji miniaturowej. W wielu innych rasach mamy odmiany miniaturowe ale nie dotyczy to buldożków francuskich.

Buldog francuski miniaturka cena

  • jeśli ktoś oferuje Ci buldoga francuskiego w wersji miniaturowej to prawdopodobnie będzie to oszustwo, bo takie psy nie istnieją.

Buldog francuski miniaturka waga

  • w tej rasie mamy dość dużą rozpiętość wagową, dlatego po małych rodzicach można spodziewać się małych szczeniąt, jednak nie wolno nazywać takich psów miniaturowymi, co najwyżej mogą to być psy w dolnym zakresie dla danej rasy.
  • Standardowy buldog francuski ważyć może od 8 do 14 kilogramów - zatem możemy mieć psa o 50% cięższego lub lżejszego niż pies naszych znajomych - to jednak dalej ta sama rasa, bez wersji miniaturowej.

Jeśli masz buldoga francuskiego przeczytaj: jak szkolić buldoga francuskiego radzi szkoła-doberman

Michał Szen

Autorem wpisu jest: Michał Szen

Biolog, kynolog, trener psów i psi behawiorysta. Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Prowadzę szkolenia psów aby ludzie przestali denerwować się na swoje psy i aby wreszcie poczuli się dumni z tego, że mają tak dobrze wychowanego psa. Poza lekcjami na żywo udzielam również konsultacji behawioralnych online.

Dodaj komentarz