Psi behawiorysta Świebodzin - oferta szkoły Doberman - cennik

Konsultacje behawioralne psiego zachowania - Świebodzin

psi behawiorysta świebodzin

Psi behawiorysta Świebodzin - oferta szkoły "Doberman"

Dzięki konsultacjom u psiego behawiorysty zmienisz zachowanie swojego psa. Lekcje obejmują analizę stanu obecnego psa oraz plan modyfikacji zachowania psa. Konsultacja ma na celu zaprezentowanie właścicielowi psa nowych metod szkolenia psa. Szkolenie psa po doradztwie behawiorysty przebiega znaczenie szybciej niż gdy szkolisz psa na własną rękę bez fachowej wiedzy.

Korzyści z wizyty u psiego behawiorysty?

Jedną z najważniejszych korzyści płynących z konsultacji behawioralnej jest to, że może ona pomóc w zrozumieniu pierwotnej przyczyny problemów z zachowaniem psa. Wielu właścicieli psów jest sfrustrowanych zachowaniem swojego psa, ale nie rozumie, dlaczego ich pies zachowuje się w określony sposób. Konsultacja behawioralna może pomóc ci zidentyfikować podstawowe przyczyny zachowania twojego psa i zapewnić skuteczne strategie modyfikowania tego zachowania.

Kto prowadzi zajęcia i udziela konsultacji w Świebodzinie?

michał szen dobermanMichał Szen - trener psów, psi behawiorysta, biolog, zoolog, kynolog. Specjalista w szkoleniu psów w ich relacjach z dziećmi. Przeczytaj więcej w dziale 'o mnie':  o Michał Szen Doberman

Moim mottem w pracy jest: aby właściciel był dumny ze swojego psa i jego dobrego zachowania! Oraz by dzieci żyły w radości i dobrej zabawie z psem, którego mają w domu. Michał Szen Doberman behawiorysta psi.

Ile kosztuje wizyta psiego behawiorysty?

Wizyta domowa psiego behawiorysty w Świebodzinie kosztuje 200zł.  Lekcja trwa 60minut.

Co trzeba przygotować przed wizytą psiego behawiorysty?

Przygotuje obrożę dla psa, szelki dla psa, długą oraz krótką smycz (Długa smycz to 2m, linka szkoleniowa 5metrowa). Jeśli to koniecznie to również kaganiec. Potrzebne są również zwykle w początkowej fazie szkolenia smakołyki i zabawki dla psa. Całą resztą zajmiemy się w trakcie szkolenia.

Kiedy pojawiają się wyniki w postaci zmiany zachowania psa po konsultacji u behawiorysty?

Zwykle po 2-3tygodniach ćwiczeń widoczne są zmiany w psim zachowaniu. Opiera się to na zasadzie budowania nowych nawyków, nowych skojarzeń i nauce nowych komend. Przy regularnych ćwiczeniach z psem po miesiącu pies posiada wiele nowych umiejętności socjalnych i zna nowe komendy.

O co zapyta behawiorysta w trakcie pierwszej wizyty:

 • Od jak dawna występuje to zachowanie, które stanowi problem i które chcesz zmienić u swojego psa?
 • Czy zachowanie występuje w określonych sytuacjach lub w konkretnych otoczeniu? np. tylko w domu lub tylko w obecności innych psów albo mężczyzn?
 • Jak próbowałeś wcześniej zareagować na to zachowanie i jaki był wynik?
 • Czy pies wykazuje jakiekolwiek oznaki niepokoju lub strachu związane z zachowaniem?
 • Czy pies ma jakieś fizyczne lub medyczne problemy, które mogą przyczyniać się do takiego zachowania?
 • Czy pies przeszedł ostatnio jakieś zmiany w swoim środowisku lub rutynie i trybie zajęć w trakcie dnia?
 • Czy skonsultowałeś się już wcześniej trenerem psów lub lekarzem weterynarii na temat zachowania?

Czego mogą dotyczyć konsultacje behawioralne u psiego behawiorysty?

 • Terapia behawioralna psów agresywnych (Agresja na linii pies-pies, lub pies-człowiek)
 • Programy szkoleniowe dla psów lękliwych (pies boi się ludzi lub innych psów).
 • Zajęcia socjalizacyjne dla psów (jeśli pies przez braki socjalizacyjne przejawia niepewność, lękliwość lub agresję).
 • Zaburzenia zachowania psa - zachowania obsesyjno-kompulsywne psów, stereotypie u psów
 • Lęk separacyjny - program szkoleniowy dla psów cierpiących na lęk separacyjny - gdy pies wyje, szczeka lub demoluje mieszkanie gdy zostaje sam.
 • Hiperaktywność psów - gdy pies nie umie się uspokoić i jest nadmiernie pobudzony
 • Relacja z psem: poprawa relacji psa z dzieckiem. Poprawa relacji z jednym z członków rodziny. (pies warczy na męża)
 • Mowa ciała psów - często błędnie rozumiana przez mniej doświadczonych psiarzy
 • Psia psychologia - zaburzenia lękowe lub agresja lękowa - budowanie złych nawyków u psa, emocjonalność psów i nadmierna ekscytacja, nadmierne pobudzenie w wyniku nawyków powstających na spacerach i w domu.
 • Nieposłuszeństwo - do behawiorysty możesz się również zgłosić z bardziej prostymi tematami typu nauka nowych komend lub posłuszeństwo psa na spacerze - to są tematy typowo szkoleniowe obejmujące naukę komend - takie mniej skomplikowane przypadki również poprowadzi szkoleniowo behawiorysta.

Konsultacje behawioralne psiego zachowania - Świebodzin

Wizytę można zamówić do innej miejscowości niż Świebodzin (lubuskie) za dodatkową opłatą związaną z dojazdem. Podana cena obowiązuje na terenie Świebodzina i 10km od miasta. województwo lubuskie, kod pocztowy: 66-200. Inne np. Niesulice (Kormoran), Mostki Port 2000, Lubrza, Sulechów - proszę dzwonić i pytać.

Ocena zachowania psa i stworzenie planu szkoleniowego

Korzystając ze swojego doświadczenia i wiedzy z zakresu psiego behawioryzmu, psiej psychologii oraz technik szkolenia psów w trakcie wizyty u behawiorysty zostanie przedstawiony plan szkoleniowy dla Twojego psa. Każde ćwiczenie zademonstruje i wyjaśni trener w trakcie trwania lekcji. Po powrocie do domu będziesz wiedzieć jak samodzielnie ćwiczyć z psem.

Zapisy na konsultacje - Psi Behawiorysta - wizyty domowe w Świebodzinie

Telefon: 508-194-283
Email: michal@szkola-doberman.pl - formularz kontaktowy w zakładce kontakt Szkoła Szkolenia Psów Doberman
Facebook: Szkoła Szkolenia Psów Doberman
Napisz, że chodzi o wizytę w Świebodzinie bo bywam w różnych miastach na szkoleniach.
Cennik: Wizyta domowa - indywidualna konsultacja u psiego behawiorysty kosztuje 200zł.
Opinie i referencje o szkole doberman: opinie znajdziesz w zakładce 'referencje' oraz na facebooku (Opinie Szkoła Doberman Facebook) i na mapie google (Szkoła Doberman Głogów).

Bywam również w Zielonej Górze: Szkolenie psów Zielona Góra - Animal Behaviorist Psi behawiorysta Zielona Góra