Przedszkole dla psów Wrocław - Psie Przedszkole Indywidualnie

Przedszkole dla psów Wrocław - postaw na naukę dobrych nawyków od samego początku.

psie przedszkole wrocław zdjęcie psów
Do psiego przedszkola chodzą szczeniaki które mają mniej niż 16 tygodni, zacząć ćwiczenia z psem można gdy pies ma nawet 8 tygodni. Zwykle jednak do zajęć w psim przedszkolu konieczne jest aby pies miał komplet szczepień.

Psie przedszkole - im wcześniej zaczniesz tym łatwiej to wszystko będzie przebiegać

Ty jako człowiek musisz zdobyć trochę wiedzy na temat tego jak postępować ze szczeniakiem. Bezpieczna i zdrowa socjalizacja psa z otoczenie sprawi, że pies wyrośnie na zrównoważonego i stabilnego psychicznie psa (bez nadmiernej lękliwości ani agresji).przedszkole dla szczeniąt wrocław zdjęcie psów

Przedszkole dla szczeniąt - to nie tylko zajęcia z innymi psami w ramach socjalizacji. To również czas nauki podstawowych komend.

Pies w trakcie swojego szczenięcego rozwoju powinien nauczyć się, że:

 • nie wolno zbyt mocno gryźć ludzi oraz że nie wolno gryźć przedmiotów domowych. Szczeniak musi się nauczyć co wolno a czego nie wolno robić w domu.
 • szczenię musi się nauczyć zachowywać czystość w domu. Nauka czystości szczeniaka czasami trwa kilka tygodni, jednak musisz wiedzieć jakich błędów nie popełniać - znam bowiem psy, które długo nie mogły nauczyć się zachowywania czystości bo w wieku szczenięcym ludzie nieświadomie popełniali wiele błędów wychowawczych.
 • szczeniaka warto również uczyć od małego, że czasami musi zostawać sam. Przecież musisz chodzić do pracy i pies musi czasem pobyć kilka godzin sam.
 • pielęgnacja: szczenię warto przyzwyczaić do zabiegów pielęgnacyjnych takich jak czesanie, kąpanie czy obcinanie pazurków oraz do wizyt u weterynarza .
 • szczenięta które łatwo się ekscytują i jednocześnie trudno się uspokajają uczymy opanowywania swoich emocji, uczymy spokojnego reagowania na sytuacje, które obecnie zbyt mocno je ekscytują (czyli np. widok odkurzacza albo roweru).
 • aby szczeniak socjalizował się z otoczeniem trzeba wiedzieć co robić, tzw. rzucanie psa na głęboką wodę poprzez bombardowanie go masą bodźców nie jest do końca dobrym rozwiązaniem, dla wielu psów takie działania przynoszą więcej szkody niż pożytku. Socjalizacja szczeniaka musi być odpowiednio prowadzona. Chcemy aby pies wyrosnął na takiego osobnika, który nie boi się byle czego i nie reaguje strachem ani agresją na coś czego nie zna.
 • pies musi się nauczyć życia z ludźmi pod jednym dachem w domu, pamiętaj, że pewnie dopiero co zabrałeś psa od jego matki i rodzeństwa, on jest teraz w zupełnie obcym dla siebie miejscu - szczeniak musi nauczyć się funkcjonować w tych warunkach.

Młodego pieska musimy nawet nauczyć rozpoznawania jego własnego imienia. Szczeniaka uczymy niejako języka polskiego - chcemy go nauczyć znaczenia naszych słów - chcemy aby rozumiał co to znaczy 'siad', 'leżeć', 'nie wolno', 'puść', 'zostań' - tych wszystkich komend uczymy psa gdy jest szczeniakiem.

michał szen i figa
Aktualnie prowadzę tylko indywidualne zajęcia dla szczeniąt - lekcja trwa 60minut i odbywa się u Ciebie w domu.
NIE PROWADZĘ ZAJĘĆ GRUPOWYCH DLA SZCZENIAKÓW.
Pokażę Ci jak możesz szkolić i socjalizować swojego psa w trakcie codziennych spacerów wokół Waszego domu. Pokażę Ci jak szybko nauczyć psa podstawowych komend u Was w domu. Godzinna lekcja kosztuje 150zł. Zadzwoń lub napisz do mnie - ustalimy dzień i godzinę wizyty. Kontakt do mnie: tel.508-194-283

 

Wypełnij formularz aby wysłać do mnie wiadomość - pytaj o co chcesz - postaram się pomóc - szkoliłem dziesiątki psów różnych ras - pomogę i Tobie wyszkolić Twojego psa


  Twoje imię (wymagane)

  Twój Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Przepisz:
  captcha