Konkurs - jesienna fotografia psów

Konkurs foto - pies jesienną porą
Wygraj fajną 'trzeszczącą' piłkę dla swojego psa lub nagrodę pocieszenia

konkurs zdjecie psa i piłka

Jak wziąć udział w konkursie i jak wygrać?

Wyślij zdjęcie swojego psa i wygraj piłkę "CRACKLE BALL"

Konkurs podzielony jest na 3 etapy

 1. 1.wstawiasz zdjęcie swojego psa korzystając z konta na facebooku pod postem konkursowym na profilu szkoły doberman
 2. 2.oglądasz film podany poniżej i podajesz tajne hasło widoczne na samym końcu filmu - tajne hasło przesyłasz przez formularz podając jeszcze swoje imię i adres email (email wykorzystam aby wysłać wiadomość gdy wygrasz w konkursie). Ważne! Tajne hasło wysyłasz przez formularz kontaktowy tutaj na stronie - nie podajesz nikomu tajnego hasła.
 3. 3.zachęcasz znajomych aby głosowali na fotografię Twojego psa - konkurs trwa do 27ego listopada. Zwycięzcę wyłonimy 27ego listopada o godzinie 22.00 - fotografia psa a największą ilością 'polubień' wygrywa.
 4. Uwaga ważne! Jeśli zdjęcie Twojego psa ma najwięcej 'polubień', ale nie wysłałeś 'tajnego hasła' z filmu lub podałeś nieprawidłowe hasło - wówczas odpadasz i wygrywa ta osoba która ma mniej polubień pod zdjęciem od Ciebie ale wysłała poprawnie tajne hasło.
 5. Po wyłonieniu zwycięzcy podasz swój adres na który wyślemy nagrodę. Za zajęcie pierwszego miejsca otrzymasz piłkę 'crackle ball' za drugie miejsce jest nagroda pocieszenia. aha! zwycięzca otrzyma oczywiście zupełnie nową i nieużywaną piłkę Crackle Ball 🙂

Dodaj zdjęcie swojego psa w komentarzu po tym wpisem na facebooku:

Konkurs - do wygrania piłka dla psów "Crackle Ball".

Jak grać, żeby wygrać piłkę?
1.Wstaw w komentarzu zdjęcie swojego...

Posted by Doberman - Szkoła Szkolenia Psów on 19 listopada 2015

Obejrzyj filmik do końca - na samym końcu jest podane tajne hasłoWyślij tajne hasło przez ten formularz, nie pomyl się przy pisaniu adresu email bo jak nie będzie działa Twój email to nie dostaniesz nagrody.

  Twoje Imię i nazwisko

  Twój Adres email (wymagane) - sprawdź czy nie ma błędu w pisowni

  Napisz wiadomość
  możesz też podać swój numer tel.