Domowy hotel dla psów i innych zwierząt - Głogów, Lubin

Domowy hotel dla psów i innych zwierząt - Głogów

Aktualności - Michał Szen - Dodaj komentarz

Proponuję domowy hotel dla psów - u mnie w Głogowie.

Aktualnie hotel NIE CZYNNY - ze względu na zmianę miejsca zamieszkania.

Witajcie, postanowiłem oficjalnie zaproponować Wam usługę hotelowania psów, kotów i innych zwierzaków u mnie w mieszkaniu. Mieszkanie jest nie za duże, także przyjmuję max.jednego dużego psa na dobę. Wcześniej o takich usługach mówiłem tylko osobom, które przychodziły do mnie ze swoim psem na szkolenie - teraz poszerzam tą działalność - mogą zgłaszać się wszyscy - choć od razu mówię, że pierwszeństwo do przyjęcia do mnie mają psy małe i spokojne, bez lęków separacyjnych, które normalnie w zwykłe dni zostają same w swoich domach. Chciałbym uniknąć sytuacji gdzie przyjmę do swojego domu psa, który panicznie się boi zostawać sam bez właścicieli. Pies z lękiem separacyjnym wymaga terapii i modyfikacji zachowania a nie oddawania go na weekend do hotelu dla psów. Psy które nie lubią zostawać same zapraszam najpierw na 5 godzinny cykl szkoleniowy. Wszystkie inne psy, koty i inne zwierzaki zapraszam do mojego małego domowego hoteliku.

Hotel dla psów Głogów - cennik

  • Doba hotelowa w domowym hotelu dla psów w Głogowie kosztuje: 60zł.
  • Wyżywienie dla psa dostarczasz we własnym zakresie
  • Zajmuję się profesjonalnym szkoleniem psów - także podczas pobytu u mnie masz pewność, że pies będzie dobrze prowadzony, nikt mu nie namiesza w głowie i nikt nie 'zepsuje' Ci psa. Podajesz mi wytyczne dotyczące tego co pies już umie, jakie w Twoim domu panują zasady i ja się ich trzymam dalej gdy pies jest u mnie. Dzięki temu nie ma sytuacji takich, że pies dobrze wychowany wraca z psiego hotelu 'rozpuszczony' czy 'rozpieszczony'. Choć w innych przypadkach, gdy Twój pies jest typowym kanapowcem i pieszczochem to nie będę mu przeprowadzał ostrych treningów - o to się nie martw - wtedy Twój pies będzie miał super komfortowe warunki u mnie - mogę mu czytać bajki na dobranoc i drapać po brzuszku zanim nie uśnie 😉
  • przyjmuję do mieszkania psy 'domowe' - także nie przyjmę do siebie psa mieszkającego normalnie w kojcu czy całymi dniami na podwórku - bo pies taki nieprzyzwyczajony do mieszkania w normalnym mieszkaniu w bloku może szybko zdemolować mieszkanie.
  • dla osób posiadających psy 'podwórkowe' i mieszkające na terenie posesji w kojcu mogę zaproponować "odwiedzanie", karmienie i wyprowadzanie psa na spacery - cena do uzgodnienia, w dużej mierze uzależniona od kosztów dojazdu z Głogowa.

Hotel dla zwierząt Głogów - dla kota, królika, papugi czy szczurka albo węża - wszystkie zwierzaki mile widziane. Aktualnie hotel NIE CZYNNY - ze względu na zmianę miejsca zamieszkania.

Koszt hotelu dla kota, królika, papugi, szczura, chomika itd to 30zł/dobę. Zapytaj o wolne miejsca - bo często nie mogę przyjąć już kotów czy królików bo mieszka u mnie jakiś inny kot albo pies i nie ma miejsca dla nowych zwierzaków.

508 194 283
michal@szkola-doberman.pl

 

Michał Szen

Autorem wpisu jest: Michał Szen

Biolog, kynolog, trener psów i psi behawiorysta. Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Prowadzę szkolenia psów aby ludzie przestali denerwować się na swoje psy i aby wreszcie poczuli się dumni z tego, że mają tak dobrze wychowanego psa. Poza lekcjami na żywo udzielam również konsultacji behawioralnych online.

Dodaj komentarz