Szkoła doberman sponsorem nagrody na Wystawie Psów

Ufundowałem nagrodę na Wystawie Psów w Głogowie

szkolenie psów - Michał Szen - 6 komentarzy

Szkoła Doberman sponsorem nagród na wystawie psów

To była już XII Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Głogowie choć ja byłem na niej pierwszy raz - ponieważ od miesiąca mieszkam w Głogowie oczywiście poszedłem na wystawę i nawet ufundowałem nagrodę - nagrodę otrzyma Najpiękniejszy Pies oddziału Związku Kynologicznego w Legnicy.

katalog wystawy psów Głogów 2015 zdjęcie Katalog wystawy w moich rękach

fundatorzy nagród wystawa psów głogów 2015 Szkoła Doberman - sponsorem nagród na wystawie psów w Głogowie

Ufundowałem nagrodę dla Najpiękniejszego Psa oddziału Związku Kynologicznego w Legnicy - laureata konkursu zapraszam po odbiór nagrody.

Poniżej kilka zdjęć z wystawy psów w Głogowie

wystawa psów głogów psy akita

wystawa psów głogów akita AKITA

papilon wystawa psów głogów papillon

wystawa psów głogów labradory Labrador

akita zdjęcie wystawa psów głogów cao wystawa psów głogów

owczarek środkowo azjatycki zdjęcie wystawa psów głogów Owczarek środkowo azjatycki

pudel wystawa psów głogów Pudel

wystawa psów głogów foksterier Foksterier

• Wystawa psów w Głogowie jest niewielka - w porównaniu z wystawą we Wrocławiu wydała mi się wręcz malutka.
  • Odwiedzających również moim zdaniem było niewielu.
  • Na plus na pewno duży parking pod halą wystawową
  • Pod kątem oświetlenia do zdjęć hala jest OK, jest jasno i nawet bez super profesjonalnego sprzętu każdy hodowca psów zrobi zdjęcie swoim pieskom.

Na wystawie byłem w Sobotę i to dopiero od godziny 12. Dlatego też wiele ciekawych dla mnie ras mi 'umknęło' bo ich udział w wystawie się zakończył wcześniej i wielu wystawców o godzinie 12 już pakowało się do wyjazdu do domu. Gdybym był od samego rana pewnie miałbym więcej ciekawych zdjęć i miałbym okazję porozmawiać z większą ilością hodowców.

Jeśli byłeś na wystawie i znasz te psy - lub hodowle z jakich pochodzą to daj znać - umieszczę podpisy pod zdjęciami.

6 komentarzy do wpisu: “Ufundowałem nagrodę na Wystawie Psów w Głogowie”

• Agnieszka
    says:

Wystawa we Wrocławiu jest międzynarodowa, ta w Głogowie krajowa, więc chyba trudno je porównywać pod względem "wielkości"

• Michał Szen
      says:

to inna kategoria, jednak co do wielkości myślę, że można porównać, jedna mała druga duża - jak ktoś jest z Głogowa i był tylko na wystawie w Głogowie, to polecam się wybrać do Wrocławia na wystawę, tylko 120km wycieczka a wrażeń dużo więcej niż w Głogowie.
      Znacie wystawy 'lepsze' niż we Wrocławiu? tzn.większe, lepiej zorganizowane, bardziej bogate w atrakcje?

• Agnieszka
    says:

Osobiście mogę polecić wystawy w Kielcach, w Spale z okazji corocznego święta Huberta, a przede wszystkim w Legnickim Polu, gdzie poza wystawą odbywają się tez zawody agility i jest biesiada myśliwska i można do woli popróbować potraw z dziczyzny.

• Beata
    says:

Czarna spanielka to Country Star of Don Carlos County(Serbia) w domku Sherry od 4 miesiąca mieszkanka wrocławia 🙂