Szkolenie psów Wrocław Zakrzów - indywidualne lekcje

Szkolenie psów Wrocław Zakrzów

michał szen

Prowadzę indywidualne zajęcia szkolenia psów we Wrocławiu. Szkolenie psa odbywa się w Twoim domu lub najbliżej okolicy. Prowadzę szkolenie psów nowoczesnymi i bardzo skutecznymi metodami.

• Prowadzę szkolenie psa dostosowane do wieku psa - możemy zacząć szkolenie psa gdy pies skończy 3miesiące życia - polecam rozpoczynać szkolenie psa gdy jest on szczeniakiem.
  • Również psy starsze można szkolić - gdy pies ma kilka lat również można go szkolić i tresować. Może być wtedy trochę ciężej uporać się ze złymi nawykami psa - jednak szkolenie psów kilkuletnich również jest możliwe.
  • W trakcie lekcje zajmujemy się nauką nowych zachowań Twojego psa lub zmiany złe zachowanie psa na lepsze.

We Wrocławiu szkolenie psów prowadzę po ustaleniu dogodnego dla Ciebie i dla mnie terminu wizyty - dlatego najpierw zadzwoń lub napisz do mnie - ustalimy wtedy termin szkolenia psa.

• Czego najczęściej uczymy psy w trakcie szkolenia?
  • Chodzenia na luźnej smyczy - czyli tak pies ma chodzić z nami na smyczy aby nas nie ciągnał i aby sam się nie podduszał i nie charczał 🙂
  • Automatyczny siad - czyli gdy my zatrzymujemy się to pies siada przy nodze
  • Komenda 'do mnie' czyli pies ma wracać do nas na wołanie (przywołanie psa)
  • Komenda 'puść' - czyli uczymy psa bawić się zabawką i uczymy psa puszczać zabawkę którą ma w pysku - pies ma oddać zabawkę otwierając pysk. (jak nauczyć psa oddawania zabawki)
  • Nauka komendy 'siad' - to bardzo przydatna dla nas komenda - bo stosujemy ją bardzo często w różnych sytuacjach - pies nauczony komendy 'siad' zrobi ją wiele razy w swoim życiu - będziemy od psa wymagać 'siadania' w bardzo wielu różnych sytuacjach.
  • "Zostań" czyli pies zostaje na miejscu a my odchodzimy od psa - pies uczy się, że nie ważne co człowiek robi to cały czas trzeba siedzieć w miejscu i nigdzie nie odchodzić. Stopniowo uczymy psa, że ma siedzieć i się nie ruszać 'choćby nie wiem co' 🙂
  • Komenda 'na miejsce' - pies po wydaniu komendy ma iść na swoje miejsce i tam zostać do czasu aż nie zostanie przez nas zwolniony.
  • Bardzo często też uczymy psa spokojnego witania gości i robimy różne ćwiczenia mające na celu oduczenie psa skakania na ludzi
  • Komeda 'koniec' - czyli czasami mamy tylko 10minut dla psa a potem chcemy aby pies dał nam spokój bo chcemy się zająć innymi rzeczami - po komendzie 'koniec' pies wie że nie będziemy się nim więcej zajmować i najlepiej nie zwracać teraz na nas uwagi i nie zaczepiać nas.

Szkolenie psów we Wrocławiu - dzielnica Zakrzów

Cennik szkolenia psa - Wrocław Zakrzów - polecam wykupienie min.3 lekcji szkoleniowych dla uzyskania najlepszych efektów

Godzinna wizyta szkoleniowa

1h (60min)

• Dojazd do Twojego domu
  • Godzinny trening szkolenia psa
  • Ćwiczenia i intrukcje postępowania z psem
  • Ustalamy zakres ćwiczeń dla psa

Po przyjeździe do Twojego domu omawiamy zachowanie Twojego psa - obserwuję charakter i poziom wyszkolenia Twojego psa i od razu przystępujemy do szkolenia. Uczymy psa od razu na pierwszej lekcji bardzo konkretnych nowych zachowań. Bardzo często już po tej pierwszej lekcji szkoleniowej widać duże postępy i zmianę zachowania psa. Potem utrwalasz wszystkie ćwiczenia z psem w kolejne dni - i zwykle po tygodniu spotykamy się na drugą lekcję szkolenia psa.

150zł / godzinny trening pełen nauki różnych komend

Polecam pakiet 6 lekcji indywidualnego szkolenia psa.
Możemy przez 6 tygodni nauczyć psa bardzo wielu przydatnych komend i dobrych zachowań. To najlepsze rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, które są zdecydowane solidnie wyszkolić psa i stworzyć z psem pozytywną relację - gdzie pies będzie posłuszny i jednocześnie będzie z radością chciał wykonywać dla nas komendy, będzie też umiał się dobrze zachować podczas zabaw z dziećmi. Wychowamy grzecznego psa rodzinnego.

Kontakt:
Telefon:508-194-283
Email: michal@szkola-doberman.pl
Dzwoniąc lub pisząc daj znać, że chodzi o 'szkolenie psów wrocław zakrzów' bo dojeżdżam do klientów w różnych miastach.

Kontakt

TAGI: szkolenie psów na zakrzowie we Wrocławiu, Szkoła dla psów Wrocław Zakrzów, Zakrzów Wrocław szkolenie psów, tresura psa Wrocław Zakrzów, Tresura psów Wrocław Nowy Dwór, Szkolenie Psów Wrocław Zakrzów, Szkolenie psów Wrocław