Szkolenie psów Trzebnica i okolice - indywidualne lekcje

Szkolenie psów Trzebnica - Szkoła dla psów "Doberman"

michał szenWitaj, prowadzę szkolenie psów w Trzebnicy w formie indywidualnych lekcji szkolenia psa Zdecydowałem się prowadzić tylko indywidualne lekcje z zakresu szkolenia psów bo dają one najlepsze efekty. - wiele psów potrzebuje najpierw bardzo indywidualne podejścia zanim będą mogły uczestniczyć w zajęciach grupowych. W trakcie zajęć ze mną uczymy psa od samego początku tych rzeczy, których chcesz psa nauczyć - jeśli pies nie zna komend to uczymy ich wszystkich po kolei - a jeśli pies zna komendy ale bywa rozproszony na spacerze lub przestaje Cię słuchać gdy widzi innego psa lub obcego człowieka to na takich właśnie sytuacjach się skupiamy i pod tym kątem szkolimy psa.

Najczęściej szkolę psy we Wrocławiu jednak dojeżdżam również do klientów w Trzebnicy

Mam doświadczenie w szkoleniu naprawdę bardzo wielu psów z różnymi problematycznymi zachowaniami - poznałem dziesiątki różnych ras psów i wielką liczbę psich charakterów - dlatego możesz skorzystać z mojego doświadczenia i dla Twojego psa od razu dobiorę odpowiedni zestaw ćwiczeń do wykonywania.
Specjalizuję się w szkoleniach 'pies plus dziecko' - jeśli masz dzieci w rodzinie lub spodziewasz się dziecka to serdecznie zapraszam - tak poprowadzimy szkolenie psa aby pies stał się najlepszym przyjacielem dziecka i aby ich kontakty były bezpieczne.
Jeśli kupisz sobie szczeniaka to od razu zadzwoń do mnie, omówimy plan postępowania ze szczeniakiem i plan szkolenia - gdy pies jest młody to uczy się bardzo szybko i zobaczysz że zaledwie w kilka godzin opanuje mnóstwo komend.

Szkolenie psów Trzebnica - Indywidualne lekcje z trenerem - to najwyższa jakość szkolenia psa.

szkolenie psów

W sprawie szkolenia psa w Trzebnicy zadzwoń lub napisz do mnie

Skorzystaj z tego formularza aby wysłać do mnie wiadomość - napisz jakiego masz psa i czego chcesz go nauczyć? Podaj poprawny adres email bo inaczej nie będę mógł odpisać - lub najprościej zadzowń do mnie aby omówić przypadek Twojego psa.

Twoje imię (wymagane)

Twój Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Przepisz:
    captcha

W sprawie szkolenia psa w Trzebnicy zadzwoń lub napisz - poniżej znajdziesz mój numer telefonu i adres e-mail
    michał szen

michal@szkola-doberman.pl

Cena szkolenia psa w Trzebnicy:
    Indywidualna lekcja szkolenia psa u Ciebie w domu w Trzebnicy lub okolicy Trzebnicy kosztuje 150zł, pakiet 3 lekcji szkolenia psa w cenie 400zł. Każda lekcja trwa 60minut i jest wypełniona ćwiczeniami specjalnie dobranymi do Twojego psa. Koncentrujemy się na tym aby szybko psa nauczyć konkretnych rzeczy.
    szkolenie psów trzebnica

Internauci trafili na stronę wyszukując w internecie takie hasła jak: szkolenie psów Trzebnica, szkolenie psów, tresura psów trzebnica, szkolenie psów trzebnica k.Wrocławia, szkolenie psów niedaleko trzebnicy, tresura psów woj dolnośląskie, szkoła dla psów w trzebnicy, szkolenia psów wrocław, treser psów trzebnica 55-100, Wisznia Mała, Prusice, Zawonia.