Szkolenie psów Ścinawa i okolice - lekcje - Tresura - Zapisy

Szkolenie Psów Ścinawa i okolice
indywidualne lekcje szkolenia psa

szkolenie psów

1. Prowadzę szkolenie psów w Ścinawie z dojazdem do klienta - czyli przyjeżdżam do Ciebie i przez godzinę prowadzę trening dla Twojego psa.
  2. Takie indywidualne lekcje tylko dla Ciebie i Twojego psa dają super efekty, bo pies jest w miejscu które zna i szybko się uczy nowych komend - dopiero gdy psa nauczymy dobrze podstawowych komend zaczynamy wymagać więcej od psa, czyli chcemy aby pies był posłuszny również w bardziej rozpraszających go sytuacjach - czyli np. wtedy gdy ktoś obcy jest blisko nas lub gdy pies widzi inne psy lub jakieś inne zwierzęta.
  3. Tempo szkolenia dostosujemy do Twojego psa - Twój pies nie będzie musiał nadążać za grupą - wszystko zrobimy w takim tempie jakiego wymaga Twój pies.
  4. Możemy szkolić Twojego psa nawet jeśli ma już kilka lat albo i kilkanaście - nie rezygnuj ze szkolenia psa tylko dlatego że trochę urósł - to mity że nie można szkolić starego psa - szkoliłem psy 12 letnie i świetnie się uczyły - bo starszy pies potrafi się skupić na dłuższy okres czasu niż szczeniak.
  5. Szkolenie szczeniaka rozpoczynamy gdy pies ma 3 miesiące - a jeśli kupiłeś szczeniaka w wieku 2 miesięcy to dowiesz się ode mnie co z psem ćwiczyć przez ten pierwszy miesiąc - już wtedy pies uczy się dobrego zachowania w domu i trzeba przeprowadzić socjalizację szczeniaka.
  6. Prowadzę szkolenie psów z zakresu psiego posłuszeństwa w domu i na spacerach - nie zajmuję się szkoleniem psów pod kątem obrony. Jednak zanim wybierzesz się na szkolenie obronne pies musi być posłuszny - zatem zapraszam wcześniej do mnie jeśli chcesz mieć zbudowane z psem dobre fundamenty pod trening obronny.
  7. Zamów wizytę do domu - przyjadę i rozpoczniemy szkolenie Twojego psa.

szkolenie psów ścinawa zdjęcie

Szkolenie i Tresura Psów w Ścinawie (Ścinawa, powiat Lubiński)

Internauci trafili na tę stronę szukając takich haseł: Szkolenie psów w Ścinawie, Szkolenie owczarków niemieckich Ścinawa, Ścinawa szkoła dla psów, szkolenie psów Ścinawa, szkolenie szczeniaka, Tresura psa Ścinawa, Tresura psów w Ścinawie, szkolenie psów stróżujących Ścinawa, szkolenie psów w Lubinie, szkolenie psów w Polkowicach, Głogów Szkolenie Psa, 59-330 Ścinawa powiat Lubiński, województwo dolnośląskie. Szkoła Doberman Opinie