Szkoła dla psów Wrocław agrestowa. Tresura psów. Doberman

Szkolenie Psów Wrocław Agrestowa.
Tylko indywidualne lekcje dla Ciebie i Twojego psa.

Szkolenie psa możesz rozpocząć gdy pies ma 2-3 miesiące - już wtedy uczy się psa takich podstawowych komend jak 'siad' czy 'waruj'. Pracuje się też wtedy z psem nad jego charakterem poprzez odpowiednią socjalizację z otaczającym go światem.

Nauka psiego posłuszeństwa - Najbardziej praktyczne szkolenie psów pod kątem posłuszeństwa na spacerach. Szkoła dla psów Wrocław agrestowa.

Szkolenie psa polega w dużej mierze na tym, że Ty jako opiekun psa musisz się nauczyć zasad szkolenia psów, nie wystarczy aby treser psów wyszkolił Twojego psa - sam musisz wiedzieć jak z psem postępować na spacerach gdy spotykacie obcych ludzi czy obce psy. Musisz też znać zasady postępowania i szkolenia psa gdy pies biega luzem na spacerze i chcesz poćwiczyć z psem wracanie na wołanie czy chodzenie przy nodze bez smyczy.

Wrocław Agrestowa Tresura Psów - zapisy telefoniczne - ustalimy czas i miejsce szkolenia psa

Kontakt telefoniczny
Szkoła Szkolenia Psów Doberman

508 194 283
michal@szkola-doberman.pl

Tresura Wrocław Psie Pole, Tresura psów Wrocław Niskie Łąki, Tresura psów Wrocław Nowy Dwór, Wrocław Partynice tresura psów,